- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
11 FARKLI ÜLKEDEN GELDİLER
![11 FARKLI ÜLKEDEN GELDİLER](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/11-farkli-ulkeden-geldiler_935.jpg)
HABER: Tuğçe ARSLAN
Aile Hekimi Prof. Dr. Özgür Enginyurt'un ev sahipliğinde 1. Uluslararası Doğu Karadeniz Aile Hekimliği Kongresi başladı. Eğitimlerin de yer aldığı kongreye Türkiye'nin çeşitli illerinden ve 11 farklı ülkeden gelen hekimler katılıyor.
Ordu Anemon Otel'de gerçekleşecek kongre, üç gün boyunca sürecek ve önemli konuların ele alınacağı bir platform sağlayacak. Aile hekimliği alanındaki kişilerin hekimlerin bir araya geldiği bu etkinlik, bilgi aktarımı ve deneyimlerin aktarılması amacıyla düzenleniyor.
Kongrede, aile hekimliği pratiği, hasta yönetimi, kronik havalandırma tedavisi, sağlık politikaları, toplum sağlığı konuları gibi geniş bir yelpaze yer alıyor. Aynı zamanda, güncel araştırmalar, yenilikler ve en iyi uygulama örnekleri hakkında sunumlar yapılıyor.
Katılımcılar, kongre boyunca deneyimlerinden ve bilimsel içerikli sunumlardan yararlanma fırsatı bulacaklar. Ayrıca, etkinlikte düzenlenen atölye çalışmaları ve tüketici oturumları aracılığıyla da sunum arasında etkileşim ve bilgi aktarımı sağlanacak.
Uluslararası Doğu Karadeniz Aile Hekimliği Kongresi, aile hekimliği alanında çalışan hekimlere, güncel gidişatı takip etme, deneyimleri paylaşma ve sevgi ağlarını genişletme imkânı sunuyor. Aynı amaçla, aile hekimliği pratiği ve toplum sağlığına ilişkin kaygıların tartışılması ve çözüm önerilerinin tutulması da önemli bir platform olarak öne çıkıyor.
Kongrenin son gününden itibaren, görüşlere, geri bildirimlere ve ortaya çıkan sonuçlara, aile hekimliği yönünde ilerlemeyi teşvik edecek ve sonuçlara yön verecek nitelikte olacaktır.