HABER ARAMA


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
1 Haziran 2023 Perşembe
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
25 Şubat 2023 Cumartesi Saat: 07:47

HİZMETLER VE MALİ DURUM MASAYA YATIRILDI

Ordu Devlet Hastanesi sunumunun ardından sırası ile Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı, İl Kalite Koordinatörlüğü ve Destek Hizmetleri Başkanlığı sunumlarıyla hastane hizmetleri ve mali durum masaya yatırıldı.
HİZMETLER VE MALİ DURUM MASAYA YATIRILDI

Yılın İlk başhekimler toplantısı Ordu Devlet Hastanesinde düzenlendi. Sağlık Müdürü Op.Dr.Dursun Tüzün,  Destek Hizmetleri Başkanı Ömer Tok ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm.Dr.Özerhan Özer ile birlikte toplantı öncesinde Ordu Devlet Hastanesi hizmet birimlerini ziyaret ederek, hizmet birimleri ile ilgili bilgi aldı ve fiziksel alanları inceledi. 

Ziyaretin ardından Sağlık Müdürümüz Op.Dr.Dursun Tüzün Başkanlığında Ordu Devlet Hastanesi toplantı salonunda  Sağlık Hizmetleri hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya müdürlüğümüz yöneticileri, kamu hastanelerimizin başhekimleri, başhekim yardımcıları, il ambulans servisi başhekimi, idari mali işler müdürleri ile sağlık bakım hizmetleri müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Atilla Gürgen açılış konuşmasını gerçekleştirerek katılımcılara hoş geldiniz dedi. Gürgen’den sonra kürsüye çıkan Ordu Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Tevabil Bilgili, hastane birimleri, hizmet kapasitesi, yapılması planlanan iyileştirmeler ile personel durumu hakkında katılımcılara bilgilendirme yaptı.

Ordu Devlet Hastanesi sunumunun ardından sırası ile Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı, İl Kalite Koordinatörlüğü ve Destek Hizmetleri Başkanlığı sunumlarıyla hastane hizmetleri ve mali durum masaya yatırıldı.

Toplantıda kapanış konuşmasını gerçekleştiren Sağlık Müdürümüz Op.Dr.Dursun Tüzün, sözlerine katılımcılara hoş geldiniz diyerek başladı. “Her ay farklı bir ilçemizde gerçekleştirdiğimiz toplantımızı 2023 yılının ilk toplantımızı Ordu Devlet Hastanesinde yaptık. Sizleri burada görmekten ve sizlerle bir arada olmaktan mutluyum. Bu toplantıların her geçen gün daha verimli hale geldiğini görmekten mutluyum.” dedi.

Sağlık Müdürü Op.Dr.Dursun Tüzün, ev sahipliği ve misafirperverliği için Ordu Devlet Hastanesi Yönetimine ve çalışanlara teşekkür ederek, katılımcı tüm hastane yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diledi.

Bu haber toplam 521 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : HİZMETLER, VE, MALİ, DURUM, MASAYA, YATIRILDI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler