HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
HABER ARAMA


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
Ordu Havaalanı Transfer Samsun Havaalanı Transfer Ogezi Transfer Trabzon Havalimanı Tranfer
26 Kasım 2022 Cumartesi Saat: 07:46

BAŞHEKİMLER GÖLKÖY'DE TOPLANDI

Her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen başhekimler toplantısı bu ay Gölköy’de düzenlendi.
BAŞHEKİMLER GÖLKÖY'DE TOPLANDI

Her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen başhekimler toplantısı bu ay Gölköy’de düzenlendi. Sağlık Müdürü  Op.Dr.Dursun Tüzün ve sağlık yöneticileri  toplantı öncesinde Gölköy Devlet Hastanesi hizmet birimlerini ziyaret ederek, hizmet birimleri ile ilgili bilgi aldı ve fiziksel alanları inceledi. Ziyaretin ardından Sağlık Müdürü  Op.Dr.Dursun Tüzün Başkanlığında Gölköy Halk Eğitim Merkezinde toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya müdürlük yöneticileri, kamu hastanelerin başhekimleri, başhekim yardımcıları, il ambulans servisi başhekimi, idari mali işler müdürleri ile sağlık bakım hizmetleri müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Gölköy Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Emrah Çelenk açılış konuşmasını gerçekleştirerek katılımcılara hoş geldiniz dedi.

 Çelenk’ten sonra kürsüye çıkan Gölköy Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Hakan Tanrıverdi, hastane birimleri, hizmet kapasitesi, yapılması planlanan iyileştirmeler ile personel durumu hakkında katılımcılara bilgilendirme yaptı.

Gölköy Devlet Hastanesi sunumunun ardından sırası ile Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı, İl Kalite Koordinatörlüğü ve Destek Hizmetleri Başkanlığı sunumlarıyla hastane hizmetleri ve mali durum masaya yatırıldı.

Toplantıda kapanış konuşmasını gerçekleştiren Sağlık Müdürümüz Op.Dr.Dursun Tüzün, sözlerine katılımcılara hoş geldiniz diyerek başladı. “Her ay farklı bir ilçemizde gerçekleştirdiğimiz toplantımızı bu ay Gölköy’de yaptık. Sizleri burada görmekten ve sizlerle bir arada olmaktan mutluyum. Bu toplantıların her geçen gün daha verimli hale geldiğini görmekten mutluyum. İnşallah bir sonraki toplantımızı Fatsa Devlet Hastanesinde yapacağız” dedi. Geçtiğimiz günlerde Akkuş Devlet Hastanesinde ozon tedavisine başlandığını hatırlatan Tüzün, “GETAT polikliniklerini yaygınlaştırmaya gayret edelim. Ozon tedavisi, hacamat, mezoterapi gibi hizmetleri il genelinde yaygınlaştırarak tüm vatandaşlarımıza ulaştırmaya çalışalım. Hekimlerimize soralım, sertifikası olan varsa kendilerine yardımcı olalım” dedi. Ev sahipliği ve misafirperverliği için Gölköy Devlet Hastanesi Yönetimine ve çalışanlara teşekkür etti.

Sağlık Müdürü  Op.Dr.Dursun Tüzün ile sağlık yöneticilerimiz toplantının ardından Gölköy ilçemiz sınırları içinde yer alan ve doğal güzelliğiyle markalaşan “Ulugöl Tabiat Parkı”nda Gölköy Kaymakamı Muhammed Sadi Taşyapan ve Belediye Başkanı Fikri Uludağ’ın ev sahipliğinde bir araya geldi. Taşyapan, Uludağ ve Tüzün ilçede sunulan sağlık hizmetleri konusunda görüş alışverişinde bulunarak planlanan iyileştirmeleri değerlendirdiler. Kısa toplantının ardından Tüzün ve sağlık yöneticileri tabiat parkında yürüyüş gerçekleştirdi.

 nBÜLTEN
Anahtar Kelimeler : BAŞHEKİMLER, GÖLKÖY'DE, TOPLANDI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler