Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
3 Aralık 2022 Cumartesi
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Akıllı ev sistemleri
12 Eylül 2022 Pazartesi Saat: 05:50

VALİ TUNCAY SONEL’İN EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Vali Tuncay SONEL’in 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı yayınladı
VALİ TUNCAY SONEL’İN EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Vali Tuncay SONEL’in 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı yayınladı

Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle birlikte 2022-2023 eğitim-öğretim yılına erişmenin heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Yeni eğitim-öğretim yılının okullarımızın idarecileri ile öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum.

Milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ve çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmanın birinci şartı eğitimdir. Bu anlamda çocuklarımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir. Çünkü, iyi yetişmiş, ülkesini ve dünyayı tanıyan donanımlı nesiller, hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemlidir. 

Öğrencilerimizin çok daha iyi şartlarda eğitim alması için son yıllarda ilimizde çok önemli eğitim yatırımları yapılmıştır. Ordu’da göreve başladığımız günlerde  66 deprem riski olan okulumuzu yıkarak yerine devlet-atandaş  işbirliği ile 742 derslikten oluşan 52 okul binasını ilimize kazandırmış bulunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bunun yanında pansiyon, spor salonu, kütüphane gibi birçok eğitim tesisini de ilimize kazandırdık. İlimizde eğitim kalitesinin artırılması için yaptığımız çalışmalarda emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.

Diğer taraftan, eğitimin en önemli unsuru olan öğretmenlerimizi de ihmal etmedik. Onların motivasyonunu artırmak için yurt içi ve yurt dışı gezi turları ile ödüllendirdik. 

Bu duygu ve düşüncelerle; öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarı getirmesi temennisiyle 2022-2023 eğitim-öğretim yılının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, ailelerimizle birlikte tüm eğitim camiasını ve Ordulu hemşerilerimi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Bu haber toplam 407 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : VALİ, TUNCAY, SONEL’İN, EĞİTİM, ÖĞRETİM, YILI, MESAJI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler