- 13:51 THY Ordu'nun Güzelliklerini Dünyaya Tanıttı
- 13:49 İsmail Çiçek’ten Hac Kafile Başkanına Ziyaret
- 13:45 Palamut Avcılığına Sıkı Takip
- 13:45 Ekmek Üreticilerine Hijyen Eğitimi
- 13:21 Seçim Otobüsü Kamu Hizmetlerinde Kullanılacak
- 12:58 Kimyasal Mücadele Zamanı
- 12:45 Yabancı Damgalı Ambalajlar İhracatta Kullanılmayacak
- 12:42 Yerli üretimde öncelikli ürünler listesi güncellendi
- 12:44 Devlet Muhasebesi Standartları'nda Yenilik
- 12:41 Düzenli egzersiz ve sigaradan uzak durmak beyin sağlığını koruyor
- 12:36 Emniyet Caddesi’ne Modern Yüz
- 12:35 “Teknoloji Bağımlılığı ve Çevre Ahlakı” anlatıldı
- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
- 11:38 TÜRKPATENT'e 6 ayda 7 bine yakın başvuru yapıldı
Fındık Fiyatı
MİNİKLERİN MEZUNİYET HEYECANI
![MİNİKLERİN MEZUNİYET HEYECANI](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/miniklerin-mezuniyet-heyecani_979.jpg)
HABER:Tuğçe ARSLAN/Seldanur KILIÇ (özel haber)
Ordu/Altınordu Yüksel Rüstem Öztürk Anaokulunda minik öğrencilere mezuniyet çekimi gerçekleştirildi. Okul bahçesinde gerçekleşen çekimde miniklerin rahatlıkla kullanabilmesi için özel cübbeler kullanıldı. Cübbesini giyip resim çekinmek için sırasını bekleyen miniklere aileleri ve öğretmenleri de eşlik etti. Gerçekleştirilen çekimde kameramıza eğlenceli görüntüler yansıdı. Çekim sonunda miniklerin öğretmeniyle gerçekleştirdiğimiz röpörtajda 23 yılldır öğretmenlik mesleğin icra eden Arzu hoca duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: "Yüksel Rüstem Öztürk Anaokulu'nda benim dördüncü yılım. Okulumuz dört yıllık yeni bir okul. kurulduğundan beri her gün öğrenci sayısı artan, başarıları artan, başarıları takdir edilen de bir okul Çok memnun ve keyifliyiz. Öğrencilerimize güzel bir sene geçirdik. Güzel senenin sonunda Anneler Günü etkinliğimizi yaptık. Toplu bir etkinlikti. Okul içinde güzel etkinliklerimize, belirli gün ve haftalarımızı, değerler eğitimlerimizi kutladık .Şimdi de mezuniyet için resimlerinizi çektik. Mezuniyetimizi yapacağız karne günü. Mutlu ve gururluyuz. Her sene keyifle onları karşılıyoruz. yine çok keyif ama aynı zamanda hüzünle de öğrencilerimizi uğurluyoruz tabii ki ama onlarla bağımız hiç kopmuyor. Hala daha yıllar öncesindeki öğrencilerimizle de iletişim halindeyiz. Ara ara ziyaretlerimize de geliyor öğrencilerimiz. o yüzden mezun ederken hem keyifli ve hem hüzünlü oluyoruz ve gururlu oluyoruz. Teşekkür ederiz. "