altınordu reklam


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
27 Ocak 2023 Cuma
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Akıllı ev sistemleri
24 Ocak 2023 Salı Saat: 07:57

EĞİTİM MERKEZLERİNE ZİYARET

Hacıosmanlı Özel Eğitim Okulunu ziyaret eden Müdür, okuldaki mevcut fiziki durumu yerinde görürken, yürütülen ve planlanan eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili idarecilerden bilgi aldı.
EĞİTİM  MERKEZLERİNE ZİYARET

Okul ve kurum ziyaretleri kapsamında eğitim ve öğretimle ilgili çalışmaları yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerile bir arada olmak amacıyla İl Millî Eğitim Müdürü  Mehmet Fatih Vargeloğlu, Aybastı ilçesini ziyaret etti.

İlçe ziyareti kapsamında ilk önce İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Büro Personelini ziyaret etti. Aybastı ilçeisne  son 3 yılda yapılan eğitim öğretim faaliyetleri, projeler, yapılan yatırımlar ve yenileme çalışmaları, spor, sanat ve kültürel faaliyetler ile bilimsel ve akademik çalışmalar hakkında Aybastı İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Acu'dan bilgi aldı; başarılı çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

Hacıosmanlı Özel Eğitim Okulunu ziyaret eden Müdür, okuldaki mevcut fiziki durumu yerinde görürken, yürütülen ve planlanan eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili idarecilerden bilgi aldı. Öğretmen ve öğrencilerimiz ile bir araya gelerek sohbet etti, onların görüş ve önerilerini dinledi. 

Eğitim ve öğretim çalışmaları, yapılan ve planlanan projeler ile eğitsel ve kültürel faaliyetler konusunda öğretmenlerimizden bilgi aldı; başarılı çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti. Ardından, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatı gezerek yüklenici firma yetkilisinden bilgi aldı. Daha sonra Aybastı Halk Eğitimi Merkezi Fahri Yüksel Müzik Evi ziyaret ederek öğrencilerimizin çalışmaları yerinde gören Müdür; piyano, bağlama ve gitar kurslarına katılan öğrencilerimizle sohbet etti

Aybastı Halk Eğitimi Merkezi Fahri Yüksel Müzik Evi ziyaretinden sonra Müdür, Aybastı İmam Hatip Ortaokulu, Aybastı Bilim Sanat Merkezi, Aybastı Halk Eğitimi Merkezi, Mehmet Akif Ersoy Anaokulu, Merkez İlkokulu, Atatürk Ortaokulu ve Aybastı Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek okullarda ve kurumlarda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Okul ziyaretleri sonrasında okul ve kurum müdürleri  ile genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. 

Okul ve kurum müdürlerimizin talep ve önerilerini dinleyen Müdür, toplantıya katılan herkese teşekkür etti. Daha sonra Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Gençtan'ı ziyaret eden Müdürü  Aybastı ziyaretini tamamladı.

Aybastı ziyaretinin ardından Kabataş ilçemizi ziyaret eden Müdür  Kabataş İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek Kabataş İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Pehlivan ve okul müdürleri ile bir araya geldi. Eğitim ve öğretim çalışmaları, yapılan ve planlanan projeler ile eğitsel ve kültürel faaliyetler, yapımı devam eden 8 derslikli Osman Özyurt Ortaokulu ve 12 derslikli Senai Yediyıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili okul müdürlerimizden bilgi aldı. Okul müdürlerimizin talep ve önerilerini dinleyen Müdür, çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti. Daha sonra Kabataş İlçe Millî Eğitim Müdürü ve okul müdürleri  ile birlikte yapımı devam eden okullarımızın inşaatları ziyaret edildi.

 nBÜLTEN

Bu haber toplam 92 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : EĞİTİM, MERKEZLERİNE, ZİYARET

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler