HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
- 09:07 "DÜNYANIN İLK 5 ÜLKESİ ARASINDAYIZ”
- 09:01 Samsun Yapıyor, Biz Bakıyoruz
- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
FINDIK BORSASI
27 Temmuz 2024 Cumartesi
Fındık Fiyatı
Fındık Fiyatı
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
15 Mayıs 2024 Çarşamba Saat: 12:30
AKKUŞ’TA YOLLARIN STANDARDI YÜKSELİYOR
ilçe ekonomisine can veren Karaçal’ı Gökçebayır mahallesine bağlayan yolda genişletme çalışması gerçekleştiriyor.
![AKKUŞ’TA YOLLARIN STANDARDI YÜKSELİYOR](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/akkus-ta-yollarin-standardi-yukseliyor_556.jpg)
16 KM’LİK KARAÇAL-GÖKÇEBAYIR BAĞLANTI YOLU GENİŞLETİLİYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Akkuş’un en fazla nüfus yoğunluğuna sahip mahallelerinden birisi olan, tarım ve hayvancılık faaliyetleriyle ilçe ekonomisine can veren Karaçal’ı Gökçebayır mahallesine bağlayan yolda genişletme çalışması gerçekleştiriyor.
TOPLAM UZUNLUĞU 16 KM
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri toplam uzunluğu 16 km olan yolun 10 km’lik bölümünde genişletme çalışmalarını tamamlandı ve Gökçebayır mahallesi sınırları içerisinde yer alan 1 km’lik kısımda beton dökümü gerçekleştirildi.
GENİŞLİK ORTALAMA 8 METREYE ÇIKARILIYOR
Kalan 6 km’lik kısımda yol genişletme çalışmalarına devam eden ekipler, mevcut hali 3 metre olan yolu ortalama 8 metre genişliğinde standardı yüksek bir görünüme kavuşturacak. Onarım çalışmalarının tamamlanmasının ardından yolda beton ve asfalt çalışması gerçekleştirilecek.
VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR
Tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin yoğun olarak yürütüldüğü ve bu anlamda Akkuş’u besleyen önemli bir mahalle konumunda olan Karaçal’da sürdürülen çalışmalar vatandaşları memnun etti.
Ulaşımda yaşanan sıkıntıları gidermek adına çalışmalara başlayan Başkan Güler ve ekibine teşekkür eden vatandaşlar, “Bizler ilçede yoğun olarak tarım ve hayvancılık faaliyetleri yürütüyoruz. Bu faaliyetlerimizden gelir etmek için yol bizim için son derece önemli. Öncesinde araçlarımızla geçmekte zorluk çektiğimiz yolumuz genişletilerek ulaşım daha kolay bir hale getiriliyor. Bizleri bu hizmete kavuşturan Başkanımız Hilmi Güler ve ekibine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
Anahtar Kelimeler :
AKKUŞ’TA, YOLLARIN, STANDARDI, YÜKSELİYOR
Haber Yorumları ( 0 Adet)
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?