- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
ALTYAPI ÇALIŞMALARINA ANINDA MÜDAHALE
![ALTYAPI ÇALIŞMALARINA ANINDA MÜDAHALE](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/altyapi-calismalarina-aninda-mudahale_917.jpg)
Belediye ekipleri, şehrin çeşitli bölgelerinde altyapıda yaşanan sorunları çözme ve üstyapıda gerekli iyileştirmeleri gerçekleştirme adına hummalı bir çalışma yürütüyor.
Altyapı çalışmaları kapsamında, kanalizasyon ve su şebekelerinde meydana gelen arızaların giderilmesi için ekipler gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca, yağmur suyu drenaj sistemleri de ihtiyaca göre güçlendiriliyor.
Üstyapı çalışmalarında ise, yolların bakımı ve düzenlenmesi, kaldırımların yenilenmesi ve peyzaj çalışmaları gibi çalışmalar yürütülüyor. Ekipler, şehrin estetik görünümünü koruyarak vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamasını hedefliyor.
Bu kapsamda; Teyyaredüzü Mahallesi Karabekir Sokak’ta çakıllama çalışması, Debboy Mevkiinde karo taş tamiratı, Gedikkaya Mahallesi Gedikkaya Caddesi’nde kaldırım yapımı, Fevziçakmak Mahallesi Gökçe Sokak’ta kaldırım tamiratı, Aksu Mahallesi Pazar Sokak’ta kaldırım tamiratı, Aksu Mahallesi Konakyanı Mevkiindeki su terfi merkezinde onarım çalışması yürütülüyor.
Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse konuyla ilgili yaptığı açıklamada: "Şehrimizin altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarını karşılamak, yaşam kalitesini artırmak ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak için ekiplerimizle birlikte titizlikle çalışıyoruz. Hedefimiz, Giresun'u daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek ve vatandaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır." şeklinde konuştu.