- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
- 11:38 TÜRKPATENT'e 6 ayda 7 bine yakın başvuru yapıldı
- 11:37 Oyuncu Salahsun Hekimoğlu vefat etti
- 11:31 "Gıda Güvenliği Artık Cepte!"
- 10:55 HAMİLELİK HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ!
- 10:45 Yaz Sıcakları Epilepsi Hastalarını Nasıl Etkiliyor?
- 10:38 Çocukların Diş Estetiğinde Şeffaf Plak Devrimi!
- 10:24 Adli Tıp Kurumu 80 sözleşmeli personel alacak!
- 10:21 YARDIMA GİDERKEN CANINDAN OLDU
- 10:21 Fiziksel Aktivitelerdeki Hatalar Diz Problemlerini Artırıyor
- 09:49 Yurt genelinde hava sıcaklıkları düşüyor
- 09:52 Türkiye'de her yıl 200 bin kişi bulaşıcı sarılığa yakalanıyor!
- 09:43 Paris 2024 Olimpiyat Oyunları'nın açılış töreni düzenlendi
- 09:13 Aşısı da var tedavisi de!
Fındık Fiyatı
Sanatın Buluşma Noktası:ORDU
![Sanatın Buluşma Noktası:ORDU](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/sanatin-bulusma-noktasi-ordu_916.jpg)
Türkiye’nin dört bir yanından Ordu’ya gelen şehir tiyatroları sahneledikleri oyunlarla izleyicilere unutulmaz anlar yaşatıyor.
Ordu Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri ile Ordululara unutulmaz anlar yaşatmayı sürdürüyor. Birçok kültür sanat etkinliğine ev sahipliği yapan Büyükşehir Belediyesi şimdi ise sanatseverlere unutamayacakları anılar biriktireceği dolu dolu bir festivale imza atıyor. Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu'nun öncülüğünde gerçekleştirilen "1. Ordu Şehir Tiyatroları Festivali" bir birinden güzel oyunları Ordulularla buluşturuyor.
“AŞK VE GURUR” İLE BAŞLADI
Festival, Ordu Büyükşehir Belediyesi Şehir Bandosu eşliğinde gerçekleştirilen kortej yürüyüşü ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun sahnelediği "Aşk ve Gurur" isimli oyun ile başladı. Ordu Kültür Sanat Merkezinde sahnelenen oyun kapalı gişe oynanırken izleyicilerde oyuna hayran kaldı.
OYUNLAR KAPALI GİŞE
Festivalin ikinci gününde ise Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun "Kuvayi Milliye Destanı" adlı oyun izleyici ile buluştu. Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyun aynı “Aşk ve Gurur” gibi kapalı gişe oynanırken izleyiciler gururu ve duygusallığı aynı anda yaşadı. İzleyicilerin soluksuz izlediği oyun dakikalarca ayakta alkışlandı.
FESTİVALİN 3. GÜNÜNDE OBBKT SAHNE ALIYOR
Festival, Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunun sahneleyeceği "Rumuz Goncagül" ile devam edecek. Oyun, 21 Şubat Çarşamba saat 20.00’da OBBKT’de oynanacak.
Festival boyunca birçok şehir tiyatrosu, bir birinden güzel oyunları sahneleyecek