- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
Ordu Halk Sağlığı Kurulu Toplandı
![Ordu Halk Sağlığı Kurulu Toplandı](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/ordu-halk-sagligi-kurulu-toplandi_529.jpg)
Ordu İl Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı tarafından "Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı" düzenlendi.
İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Dursun Tüzün'ün başkanlığındaki toplantıya İl Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Emrah Çelenk, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Özerhan Özer, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Muhammed Yasin Ergül, Destek Hizmetleri Başkanı Ömer Tok, Personel Hizmetleri Başkanı İmdat Belen, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Volkan Karabacak, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Adnan Sert ile İlçe Sağlık Müdürleri, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanları ve Birim Sorumluları katıldı.
Toplantıda kanser taramaları ve Ordu'nun tüm ilçelerinde sağlık hizmetine ulaşım sağlayamayan vatandaşların sağlık hizmetlerinden yararlanması adına yapılacak çalışmalar ele alındı.
Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr. Emrah Çelenk; “Vatandaşlarımızın kanser taramalarını yapmak, onların bu hizmetten en iyi şekilde faydalanmasını sağlamak adına gerekli tüm işlemleri yerine getirmek bizim sorumluluğumuz” dedi.
Toplantının sonunda İl Sağlık Müdürü Op.Dr. Dursun Tüzün ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Emrah Çelenk tarafından kanser taramalarının takibini ve işleyişini takip ederek, gerekli çalışmaları yapan İlçe Sağlık Müdürleri ve Toplum Sağlığı Merkezi Başkanlarına özverili çalışmalarından dolayı bazı hediyeler verdi.
HABER MERKEZİ