- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
PERŞEMBE’YE ASFALT KONFORU
![PERŞEMBE’YE ASFALT KONFORU](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/persembe-ye-asfalt-konforu_218.jpg)
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler öncülüğünde Türkiye’nin kırsal yol ağı en geniş ili olan Ordu’da 2200 kilometre yolu asfalt ve betonla buluşturan Büyükşehir Belediyesi ulaşım hamlesi ile kentin yol sorununu çözmeye devam ediyor.
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Perşembe ilçesinde Boğazcık ve Aziziye mahallelerini sahil bağlantı yoluna bağlayan 2 kilometrelik yol ağında başlatılan sıcak asfalt çalışması tamamlandı.
Perşembe ilçesinin en güzel mahallerinden olan Boğazcık ve Aziziye mahallelerini sahile bağlayacak olan güzergâhta başlatılan çalışmalarla yol 12 metre genişlikle ile modern hale dönüştürüldü. Ekipler tarafından geçtiğimiz günlerde başlatılan çalışma ile 2 kilometrelik yol ağı modern ve konforlu hale getirildi.
VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR
Hizmetten son derece memnun olan mahalle sakinleri de kendilerine modern ulaşımın kapılarını aralayan Başkan Güler ve ekibine teşekkür ederek, “Çok güzel bir hizmet. Daha önce yollarımız çok kötüydü. Ulaşımda güçlük çekiyorduk. Allah Büyükşehir Belediye Başkanımızdan razı olsun” şeklinde konuştu.
HABER MERKEZİ