- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
“Ressam Doktorlar” Tıp Bayramı'nı Resim Sergisi ile Kutluyor...
Şehrin farklı noktalarında görev yapan doktorların eserlerini bir araya getiren serginin açılışı 9 Mart tarihinde hastanenin fuaye alanında gerçekleştirilecek.
Tıp ve sanatın buluşması
Mesleki uzmanlıklarıyla adlarından söz ettiren doktorların benzersiz bakış açılarını ve yeteneklerini öne çıkaran eserlerin yer aldığı sergi, sulu boya ve yağlı boya gibi resimlerin yanı sıra karma teknik ve karakalem çizimleri de içeriyor.
Nefes kesen manzaralardan düşündürücü soyut çizimlere dek sanatseverleri etkileyici bir yolculuğa çıkaracak olan “Ressam Doktorlar” resim sergisinin 9 Mart tarihinde saat 16.00’da gerçekleştirilecek açılışına tüm Kocaeli halkı davetli. 16 Mart’a dek Çağın Göz Hastanesi’nde ziyarete açık olacak sergi ücretsiz gezilebilecek.
“Kocaeli halkının doktorlarımızın eserlerini keşfetmelerini sağlayacağımız için gururluyuz”
Sanat ve tıp dünyasını böylesi bir sergiyle buluşturdukları için heyecanlı olduklarını dile getiren Çağın Göz Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kürşat Çağın 14 Mart Tıp Bayramı’nı bu özel sergiyle kutlamaktan onur duyduklarını ifade etti.
Doktorların sanatsal yönlerini paylaşma ortamı sunan serginin onların yaratıcılıkları ve sanata olan tutkularını da ortaya koyduğunun altını çizen Çağın, “Kocaeli halkına, doktorlarımızın fırça darbeleriyle hayat bulan eserlerini keşfetme fırsatı sunacağımız için gurur duyuyoruz.” dedi.
Dip not:
1989’da kurulan Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıkları alanında ülkemizin önde gelen sağlık kuruluşlarından biri haline geldi. Uzman hekim kadrosuyla tüm göz hastalıklarının tedavilerini ve cerrahi müdahalelerini en gelişmiş teknolojilerle donatılmış ameliyathanelerinde gerçekleştiren kurum, yurt dışından gelen hastalara da hizmet vererek uluslararası alanda da kendini kanıtladı.