- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
ORTAK BAŞSAĞLIĞI MESAJI!
![ORTAK BAŞSAĞLIĞI MESAJI!](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/ortak-bassagligi-mesaji_368.jpg)
Türkiye Kamu-Sen Ordu İl Başkanı Hasan Ali Yılmaz, Türk Eğitim Sen Ordu İl Başkanı Metin Şeyhoğlu ve Türk Sağlık Sen Ordu Şubesi Başkanı Fatih Galender Zengin, Pençe-Kilit Harekat bölgesinde şehit olan askerlerimiz için bir başsağlığı mesajı yayımladı.
Kamu-Sen'e bağlı sendika başkanları, yayımladıkları mesajda şu ifadelere yer verdiler: "Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde hain terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen kalleş saldırı sonucunda dokuz askerimizin şehit olduğu, dört askerimizin ise yaralandığı haberini derin bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayız. Ülkemizin birliği ve dirliğini hedef alan bu kalleş saldırıyı lanetliyoruz. Türk milleti, bu kirli ellerin sinsi planlarını bertaraf edecek, bin yıldır yaşadığı bu topraklara kanı ve canı pahasına sahip çıkmaya devam edecektir.
Türkiye Kamu-Sen camiası olarak, şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, aileleri, yakınları ve milletimize başsağlığı diliyor, yaralı askerimize acil şifalar temenni ediyoruz."
HABER MERKEZİ