Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
4 Şubat 2023 Cumartesi
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Akıllı ev sistemleri
22 Ekim 2022 Cumartesi Saat: 08:45

AK PARTİ ÜYESİ 125 BİN KİŞİ ADRESLERİNDE TEK , TEK ZİYARET EDİLECEK

Ekim ayı 3 kademe İlçe Başkanları toplantısı , Ünye’de İl Başkanı Halit Tomakin başkanlığında yapıldı.
AK PARTİ ÜYESİ 125 BİN KİŞİ ADRESLERİNDE TEK , TEK ZİYARET EDİLECEK

Ekim ayı 3 kademe İlçe Başkanları toplantısı , Ünye’de İl Başkanı Halit Tomakin başkanlığında yapıldı. Toplantıya , İl Başkan Yardımcıları , İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile , İlçe Başkanları, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları katıldı.

MİLLETİNE SEVDALI  BİR LİDER VARKEN MİLLETİNE SIRTINI DÖNENLERE HODRİ MEYDAN 

Toplantıda konuşan İl başkanı Tomakin, AK Parti, Milletimizin teveccühü ile kurulmuş bugüne kadar da sadece ve sadece milletimizin desteği ile gelmiş bir partidir diyerek, Parti Ordu teşkilatları olarak bizler bu desteği çok daha ileri seviyelere taşımak için, milletvekillerimizle, İl teşkilatımız , İl – İçe Kadın ve Gençlik kollarımızla , belediye başkanlarımızla , siz ilçe başkanlarımızla , bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarımızda kucaklayıcı olacağız, gönülleri fetih edeceğiz . çünkü kaybedecek tek bir saatimiz, günümüz yok, milletine sevdalı , milleti için , milleti ile el ele , gecesi –gündüzü olmayan , 20 yılda Türkiye’ye çağ atlatan , Türkiye’nin önünü açan, üstadın,  Bir akıl gelecek ki, akıllar delirecek. Ve bir devrim, evvela devrimi devirecek. Dediği gibi ,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan eski Türkiye’yi geride bırakmış 20 yılda Dünya’nın gözdesi yepyeni bir Türkiye inşa etmiştir  sözlerini kullanarak , Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan gibi bir Liderimiz varken , milletine sırtını dönenlere , milletin değerleri ile alay edenlere, terör örgütünün arka bahçesinde iş tutanlara  hodri meydan diyoruz dedi. 

BUNLAR TÜRKİYE’NİN BÜYÜK PROJELERİNİ DURDURACAKLARINI SÖYLERLER , EN BÜYÜK VAATLERİ YIKACAĞIZ , YAPMAYACAĞIZ   ANLAYACAĞINIZ BUNLAR ESKİ TÜRKİYE HEVESLİSİ YIKIM EKİBİNDEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLLER

Başkan Tomakin, seçim , seçim diyenler 15 seçim milletinin teveccühü ile seçim kazanmış halkın adamını halkı ile kor-ku-ta-maz-sı-nız ifadesini kullanarak, bir tarafta Cumhur ittifakı var , diğer tarafta ise zillet ittifakı , Cumhur  ittifak milli ve yerlidir, bu ittifak kolay kurulmadı , Türkiye’de olduğu gibi biz Ordu’da da Cumhur ittifakı ile birlikte yol yürüyoruz , ittifakı beraber koruyacağız , ittifaka helal getirmeye çalışanlara fırsat vermeyeceğiz . Aramıza fitne fesat sokmak isteyenlere engel olacağız diyen Başkan Tomakin, zillet ittifakını görüyorsunuz , milletin hayrına bir şey  düşünmüyorlar bunlar. Terör uzantıları ile iş tutmak bunlarda e, bakanlık bile vereceklerini söylüyorlar,   Ülkemizin 20 yıllık kazanımlarını yok sayıyorlar biri çıkıyor , hızlı tren projesinin göçü hızlandıracağını söylüyor  ,Çanakkale köprüsünü  iptal edeceğini söyler (şükür ki, yapıldı),şaka gibi, Türkiye savunma sanayisini % 30’lardan % 80 lere çıkarmış bir Lidere , Türkiye Savunma Sanayine gereken yeterli destek verilmiyor. Erdoğan giderse Savunma Sanayi daha da gelişir diyebilme cesaretini kendinde bulabiliyor , biri çıkar, Türkiye’nin gözbebeği savunma projelerini  İHA ,SİHA ‘larını durduracağını söyler, öteki Dünyanın en büyük havaalanının gereksiz olduğunu söyler, Türkiye’nin büyük projelerini durduracaklarını söylerler , en büyük vaatleri yıkacağız , yapmayacağız   anlayacağınız bunlar eski Türkiye heveslisi yıkım ekibinden başka bir şey değiller, madem yapamıyorsunuz , bari yapılmış olanı yıkmaya niyetlenmeyin. Madem Ülke için yeni ufuklar çizemiyorsunuz  , bari milletin ufkunu karartmayın. Madem yeni projeleriniz yok, bari gözünüzü mevcutlara dikmeyin. Madem yönetme kabiliyetiniz yok, öyleyse yönetenlere engel olmayın dedi.  

ORDU’DA AK PARTİ ÜYESİ 125 BİN KİŞİ 1 AY İÇİNDE ADRESLERİNDE TEK , TEK ZİYARET EDİLECEK 

Toplantıda, Üye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı birer konuşma yaptı . daha sonra  İl teşkilat Başkanı Telat Yıldız bir sunum yaparak, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığının çalışmaları doğrultusunda 81 ilde başlatılan çalışmalar doğrultusunda  Ordu’da da AK PARTİ üyesi 125 bin kişinin , ilçe yönetimi ,ilçe kadın ve gençlik kolları yönetimleri tarafından 1 ay içinde adreslerinde tek , tek ziyaret edileceğini  ayrıca , Genel Başkanımız ,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın 28 Ekim 2002 tarihinde ANKARA’da , 2023 seçimlerinin yol haritasının açıklanacağı AK PARTİ vizyon belgesini heyecanla beklediklerini Ordu’dan da katılım için gerekli hazırlıkların yapıldığını ifade etti. 

 

 

Bu haber toplam 412 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler