- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
SEYİT TORUN’DAN ESNAF ZİYARETİ
![SEYİT TORUN’DAN ESNAF ZİYARETİ](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/seyit-torun-dan-esnaf-ziyareti_671.jpg)
HABER: Tuğçe ARSLAN
CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimine ilişkin, “28 Mayıs’ta bir karar vereceğiz ve çocuklarımızın geleceğini oylayacağız. Ya karanlık ya aydınlık” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçimi kazanması halinde, ekonominin daha da kötüye gideceğini söyleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, seçim çalışmaları kapsamında Fatsa’da Esnaf ve vatandaşlarla görüşüp Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek istedi.
Seyit Torun 2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Herkesin bilmesi gerekir. Bu bir seçim değil bir referandumdur. Erdoğan kazanırsa ekonomi daha da kötüye gidecek. Çünkü millete sundukları bir çözümleri yok, aynı şeyleri yapmaya edeceklerini söylüyorlar. Erdoğan kazanırsa ülkeye daha fazla sığınmacı gelecek. Çünkü sığınmacıları göndermeyeceklerini kendi ağızlarıyla ifade ediyorlar. Ekonominin dibe vurduğu, ülkemizin bir sığınmacı merkezi haline geldiği bir Türkiye’yi kim hayal edebilir?
“28 Mayıs’ta bir karar vereceğiz”
28 Mayıs’ta bir karar vereceğiz ve çocuklarımızın geleceğini oylayacağız. Ya karanlık ya aydınlık… Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye temiz bir sayfa açılmasını teklif ediyor ve yaşadığımız her sorun için bir çözüm önerisi sunuyor. Ama onlar kalırsa, şu an içinde bulunduğumuz sorunların daha da derinleşeceğini biliyoruz. İşte bu nedenle 28 Mayıs’ta tüm hemşehrilerimi sandığa gelerek geleceğine sahip çıkmaya davet ediyorum.”