altınordu reklam


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
27 Ocak 2023 Cuma
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Akıllı ev sistemleri
18 Ocak 2023 Çarşamba Saat: 07:39

'SANDIK ER MEYDANIDIR'

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin 15 Ocak 2023 Pazar gününden itibaren seçim sathına girildiği açıklamasının ardından, ülkücü camia hazırlıklarını hızlandırdı.
'SANDIK ER MEYDANIDIR'

MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, Genel Seçimlere ilişkin yaptığı açıklamada, “Seçimlere tüm imkanlarımızla hazırlık yapıyoruz, milletimizle tek yürek oluyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi, gerçekleştirilecek seçimlere tam olarak hazırdır.” mesajı verdi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Türkiye Cumhurbaşkanını belirlemek için, Türkiye Cumhuriyeti genel seçim için sürece giriyor. Her geçen gün iktidar ve muhalefet partilerinden genel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili açıklamalar gelmeye devam ediyor.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, “Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin ne zaman yapılacağına ilişkin açıklamaların bir an önce son bulması ve mutabakatla uygun tarihin tespiti iyi niyetli tespitimizdir.” çağrısının ardından yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“Kriz çıkarmanın, kavga iklimi yaratmanın kimseye bir fayda sağlamayacağını bilmeliyiz. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı elinden gelen her türlü katkıyı sağlayacaktır. Sandık er meydanıdır. Gazi Meclisimiz, konuşarak, uzlaşarak, anlaşarak hem birlikte Mayıs ayı içinde bu işi bitirelim. Uzlaşarak Türkiye'mizi birlikte seçime taşıyalım."

“Erken de olsa, zamanında da olsa her tarihe hazırız” 

MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, MHP lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli ’nin de dediği gibi Cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimleri ister zamanında, ister erkene alınsın biz iki seçeneğe de hazır olduklarını vurguladı.

Vatan ve millet sevdasıyla çıktıkları ülkücü yolda tüm teşkilatın uyum, birliktelik içinde güçlenerek yoluna devam ettiğini ifade eden Kaçak, “Cumhur İttifakı çatısı altında Türk ve Türkiye Yüzyılı'nı gerçekleştirme ve Lider Ülke Türkiye'ye ulaşmaya söz veren vatan ve millet sevdalısıyız. Seçimlere tüm imkanlarımızla hazırlık yapıyoruz, milletimizle tek yürek oluyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Teşkilatı, gerçekleştirilecek seçimlere tam olarak hazırdır.” mesajı verdi    nBÜLTEN

Bu haber toplam 138 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : 'SANDIK, ER, MEYDANIDIR'

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler