- 13:45 Palamut Avcılığına Sıkı Takip
- 13:45 Ekmek Üreticilerine Hijyen Eğitimi
- 13:21 Seçim Otobüsü Kamu Hizmetlerinde Kullanılacak
- 12:58 Kimyasal Mücadele Zamanı
- 12:45 Yabancı Damgalı Ambalajlar İhracatta Kullanılmayacak
- 12:42 Yerli üretimde öncelikli ürünler listesi güncellendi
- 12:44 Devlet Muhasebesi Standartları'nda Yenilik
- 12:41 Düzenli egzersiz ve sigaradan uzak durmak beyin sağlığını koruyor
- 12:36 Emniyet Caddesi’ne Modern Yüz
- 12:35 “Teknoloji Bağımlılığı ve Çevre Ahlakı” anlatıldı
- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
- 11:38 TÜRKPATENT'e 6 ayda 7 bine yakın başvuru yapıldı
- 11:37 Oyuncu Salahsun Hekimoğlu vefat etti
- 11:31 "Gıda Güvenliği Artık Cepte!"
Fındık Fiyatı
Oy Kullanmaya Gelen 4 Kişi Kazada Vefat etti
Çankırı’nın Çerkez ilçesine bağlı Göynükçukuru köyü yakınlarında meydana gelen üzücü kazada aynı aileden 4 kişi vefat ederken, 2’si Polis, 3 kişi de yaralandı.
İstanbul’dan Ordu’ya oy kullanmak üzere geldikleri ifade edilen Abdurrahman Adem, Tokezban Adem, Mehmet Adem ve kızları Yurdagül Davan olay yerinde hayatını kaybetti, Çerkeş Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliğinde görevli Polis Memurları D.G. ve B.K. ile TUR sürücüsü Nahashidze yaralandı.
Olayla ilgili bir açıklama yapan Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, kazada 4 kişinin öldüğünü, 3 kişinin de yaralandığını belirterek; "Bunlardan 2'si Polis Memuru arkadaşımız, Karabük'te tedavi altındalar. Olay yerinde savcımız, emniyetimiz, jandarmamız ve diğer görevliler incelemelerini yapıyor. Trafiği çok şükür, kontrollü olarak açtık şu anda, araç seyri devam ediyor. İncelemeler bittikten sonra daha ayrıntılı, net bilgi verebileceğiz. Hepimizin başı sağ olsun, geçmiş olsun."
HABER MERKEZİ