HABER ARAMA


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
23 Kasım 2022 Çarşamba Saat: 07:56

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE

Ordu Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekiplerinin uyuşturucu ve bunlarla ilgili şahıslara karşı yürüttüğü mücadele aralıksız sürüyor.
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE

Ordu Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekiplerinin uyuşturucu ve bunlarla ilgili şahıslara karşı yürüttüğü mücadele aralıksız sürüyor.

Yapılan bildiride; 14/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada toplam (1) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

14/11/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan üç şüpheli şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (1) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

15/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

15/11/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada (3) gr. Esrar ile (1) adet Sentetik Ecza maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

15/11/2022 tarihinde Kumru İlçe Emniyet Amirliği görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan bir şüpheli şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada toplam (17) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

17/11/2022 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince (4) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

18/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce (1) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

19/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada toplam (2) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

19/11/2022 tarihinde Kumru İlçe Emniyet Amirliği görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır’ denildi.

 nBÜLTEN

Bu haber toplam 548 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : UYUŞTURUCUYLA, MÜCADELE

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler