- 14:18 Yukarı Yaylacık’ta Altyapı Atağı
- 13:51 THY Ordu'nun Güzelliklerini Dünyaya Tanıttı
- 13:49 İsmail Çiçek’ten Hac Kafile Başkanına Ziyaret
- 13:45 Palamut Avcılığına Sıkı Takip
- 13:45 Ekmek Üreticilerine Hijyen Eğitimi
- 13:21 Seçim Otobüsü Kamu Hizmetlerinde Kullanılacak
- 12:58 Kimyasal Mücadele Zamanı
- 12:45 Yabancı Damgalı Ambalajlar İhracatta Kullanılmayacak
- 12:42 Yerli üretimde öncelikli ürünler listesi güncellendi
- 12:44 Devlet Muhasebesi Standartları'nda Yenilik
- 12:41 Düzenli egzersiz ve sigaradan uzak durmak beyin sağlığını koruyor
- 12:36 Emniyet Caddesi’ne Modern Yüz
- 12:35 “Teknoloji Bağımlılığı ve Çevre Ahlakı” anlatıldı
- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
Fındık Fiyatı
GENÇLİK MERKEZİ KURSLARINA YOĞUN İLGİ
![GENÇLİK MERKEZİ KURSLARINA YOĞUN İLGİ](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/genclik-merkezi-kurslarina-yogun-ilgi_756.jpg)
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Fatsa Gençlik Merkezi’nin açtığı çeşitli ücretsiz kurslar büyük ilgi görüyor. Kursların çeşitliliği gençler için büyük avantaj sağlıyor. Gençler ilgi alanlarına göre kurslara kayıt oluyorlar.
12-29 yaşları arasındaki gençlerin katılabileceği ücretsiz kurslar bu yıl İngilizce, İşaret Dili, Akıl ve Zekâ Oyunları, Gitar, Keman, Tezhip, Resim, Ebru, Geleneksel Türk Okçuluğu, Tiyatro, Drama, Değerler Atölyesi, Robotik Kodlama, TYT – AYT Matematik, TYT – AYT Türkçe- Edebiyat dersleri olarak toplam 15 farklı branşta kapılarını hizmete açtı. Kurs başvuruları Fatsa Gençlik Merkezinden yapılıyor.
Fatsa Gençlik Merkezi, açtığı kurslarla gençlerin birçok alanda gelişimlerine katkı sağlıyor. Gençler yetenekli oldukları alanları keşfedip kendilerini daha da geliştiriyorlar. Birçok alanda gençlere yönelik hizmetler hayata geçirilerek gençlik merkezine olan ilgi daha da artıyor. nBÜLTEN