- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
Kiracıyız!
![Kiracıyız!](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/kiraciyiz_747.jpg)
52 Orduspor Futbol Kulübü yönetim kurulu üyesi Avukat Sercan Poyraz, açıklama yaptı.
“Son günlerde Ordu ve spor kamuoyunu meşgul eden TESİSLERİN KULLANIMI konusuna açıklık getirme zarureti hasıl olmuştur.Kulübümüz 52 Orduspor Futbol Kulübü, mülkiyeti Ordu Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan Turnasuyu Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı'nda bulunan Spor Tesislerinde KİRACI konumundadır.
İşbu kiracılık ilişkisi, kulübümüz ile Ordu Büyükşehir Belediyesi tüzel kişilikleri arasında 26 Kasım 2018 tarihinde akdedilen ve Ordu 3. Noterliği'nin aynı tarih ve 11824 yevmiye numaralı onayı ile akdedilen Kira Sözleşmesi ile doğmuş olup kulübümüz bahsedilen sözleşmenin gerektirdiği tüm yükümlülükleri eksiksiz şekilde yerine getirmektedir.
Gerek sözleşmeden doğan kira ödemeleri gerekse Kira Sözleşmesinde düzenlenen tüm özel yükümlülük halleri sözleşmenin akdedildiği andan bugüne kadar eksiksiz biçimde kulübümüz tarafından yerine getirilmektedir.
Bu vesileyle tüm kamuoyuna duyurmak isteriz ki; kulübümüz, mülkiyeti Ordu Büyükşehir Belediyesi'ne ait Spor Tesislerinde işgalci/kayrılan konumunda değil kelimenin tam anlamıyla KİRACIDIR.
Tüm taraftarlarımızın aydınlatılmasına inandığımız bu konu hakkında ki açıklamamızı kamuoyunun dikkatine sunarız” dedi.