- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
CEVAT KARAGÖL AVRUPA ŞAMPiYONU
![CEVAT KARAGÖL AVRUPA ŞAMPiYONU](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/cevat-karagol-avrupa-sampiyonu_358.jpg)
Para Atıcılık Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası'nda Ordu’ya Altın Madalya geldi. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Personeli ve Milli Atıcı Cevat Karagöl, karışık çiftlerde ve Erkek takımlarında elde ettiği dereceler ile 2 altın madalya kazandı.
İspanya'da 30 Mayıs tarihinde başlayan ve 07 Hazirana kadar devam edecek Para Atıcılık Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonasında Orduya Altın Madalya geldi.
Para Atıcılık Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası'nda Ayşegül Pehlivanlar ve Cevat Karagöl'den oluşan 10 metre havalı tabanca karışık çiftlerde Cevat Karagöl-Ayşegül Pehlivanlar ikilisi birinciliği elde ederek altın madalyayı Ordu’ya ve Türkiye’ ye kazandırdı.
Korhan Yamaç, Murat Oğuz ve Cevat Karagöl’den oluşan para atıcılık milli takımımız İspanya'nın Granada kentinde tarih yazdı. Sporcularımız P1 10 m Havalı Tabanca Erkekler Bireysel skorlar toplamında 1688 puanla takım olarak altın madalya sahibi oldular.
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak “ Avrupa Şampiyonuyuz! Para Atıcılık Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası'nda altın madalyanın sahibi olan Ayşegül Pehlivanlar ve Cevat Karagöl'den oluşan 10 metre havalı tabanca karışık milli takımımızı kutluyorum. ”dedi.