- 13:49 İsmail Çiçek’ten Hac Kafile Başkanına Ziyaret
- 13:45 Palamut Avcılığına Sıkı Takip
- 13:45 Ekmek Üreticilerine Hijyen Eğitimi
- 13:21 Seçim Otobüsü Kamu Hizmetlerinde Kullanılacak
- 12:58 Kimyasal Mücadele Zamanı
- 12:45 Yabancı Damgalı Ambalajlar İhracatta Kullanılmayacak
- 12:42 Yerli üretimde öncelikli ürünler listesi güncellendi
- 12:44 Devlet Muhasebesi Standartları'nda Yenilik
- 12:41 Düzenli egzersiz ve sigaradan uzak durmak beyin sağlığını koruyor
- 12:36 Emniyet Caddesi’ne Modern Yüz
- 12:35 “Teknoloji Bağımlılığı ve Çevre Ahlakı” anlatıldı
- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
- 11:38 TÜRKPATENT'e 6 ayda 7 bine yakın başvuru yapıldı
- 11:37 Oyuncu Salahsun Hekimoğlu vefat etti
Fındık Fiyatı
Ünoff Iğdır'da 3'üncü Oldu
![Ünoff Iğdır'da 3'üncü Oldu](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/unoff-igdirda-3-oldu_934.jpg)
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu 17. Karadeniz Offroad Kupası Iğdır Yarışında Ünye Offroad Yunus Emre Spor Kulübü S4 klasmanında 3'üncü oldu.
Yarış sonrası bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Alper Argan; "Çok mutluyuz. Gerek Pilot ve CO-Pilotlarımız, gerek Teknik Ekipimiz ve tüm kadromuzla birlikte ortaya koyduğumuz güzel mücadelenin sonunda, S4 Klasamanında Pilot İbrahim Okuyucu, Co-Pilot Selim Sezer ikilimiz ile 3'üncü olduk. Diğer ekibimiz ise S3 Klasmanında Pilot İlhami Özgür Yelkuvan ve CO-Pilotu İlginç Berdan Can Yelkuvan ikilimiz, parkurda güzel mücadele etti ancak son etapta teknik sorun yaşadılar. Ünye Offroad Yunus Emre Spor Kulubü olarak Ünye'mize ve Ordu'muza S4 Klasman Kupası ile dönüyoruz. İnşallah daha güzel derecelerimiz olacağına inanıyorum, çünkü tamamen profesyonel bir kadroya sahibiz. Bu arada yarış araçlarımıza nakliye desteği veren Fatsa Belediye Meclis Üyesi İş İnsanı Üzeyir Erdoğan’a Pilot ve CO Pilotlarımıza, Genel Sekreterimiz Süleyman Okuyucu’ya, Lojistik Sorumlumuz Murat İlyasoğlu'na,Teknik Ekip Sorumlularımız Hayrettin Basiloğlu, Özcan Malkoç ve tüm ekibimize Iğdır'da göstermiş oldukları güzel mücadeleleri için teşekkür ederim. Bir sonraki yarış 6-7 Temmuz'da Artvin'de yapılacaktır. Artvin yarışında da bol kupalar kazanmak dileğiyle" dedi.
HABER: Mücahit Gürel