- 14:18 Yukarı Yaylacık’ta Altyapı Atağı
- 13:51 THY Ordu'nun Güzelliklerini Dünyaya Tanıttı
- 13:49 İsmail Çiçek’ten Hac Kafile Başkanına Ziyaret
- 13:45 Palamut Avcılığına Sıkı Takip
- 13:45 Ekmek Üreticilerine Hijyen Eğitimi
- 13:21 Seçim Otobüsü Kamu Hizmetlerinde Kullanılacak
- 12:58 Kimyasal Mücadele Zamanı
- 12:45 Yabancı Damgalı Ambalajlar İhracatta Kullanılmayacak
- 12:42 Yerli üretimde öncelikli ürünler listesi güncellendi
- 12:44 Devlet Muhasebesi Standartları'nda Yenilik
- 12:41 Düzenli egzersiz ve sigaradan uzak durmak beyin sağlığını koruyor
- 12:36 Emniyet Caddesi’ne Modern Yüz
- 12:35 “Teknoloji Bağımlılığı ve Çevre Ahlakı” anlatıldı
- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
Fındık Fiyatı
Final RAMS Park’ta!
![Final RAMS Park’ta!](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/final-rams-park-ta_996.jpg)
Çimentaş Elazığspor ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki kritik Play-Off maçı 25 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park oynanacak ve kazanan takım 2.Lige yükselecek.
52 ORDUSPOR’DAN TEŞEKKÜR
52 Orduspor Futbol Kulübü yayımladığı açıklama ile 52 Orduspor'un Aliağa FK karşısında aldığı galibiyetle Play-Off'da finale çıkmasını değerlendirdi.
52 Orduspor şu açıklamayı paylaştı: “Play Off 3.Tur 2.müsabakasında deplasmanda Aliağa FK karşısında penaltılara giden müsabaka sonucunda 3-1 galibiyetle sahadan ayrılarak finale çıkan taraf olduk. 25 Mayıs Cumartesi günü tarafsız sahada karşılaşacağımız final müsabakası için takımımız hızla hazırlıklarına başlamıştır. Tüm inancımız finalede şehrimizi bir üst lige taşıyan taraf olmaktır.
20 Mayıs tarihinde deplasmanda oynadığımız Aliağa FK müsabakasında bizleri yalnız bırakmayarak Ordu’dan gelen Bozukkale taraftar grubumuza ve tüm Ordululara, İzmir Ordulular Derneğimize çok teşekkür ederiz. Her zaman taraftarlarımız 12.adam olarak bizlere güç vermişlerdir. Finalde inşallah yine golü taraftar atacaktır.
Yine müsabakada bizleri yalnız bırakmayan İstanbul Milletvekili Sayın Cemal Enginyurt’a, Ak Parti Ordu İl Başkan Yardımcısı Sayın Sefa Yüce’ye ve Ordu’da dev ekran kurarak taraftarlarımıza bir arada olma heyecanını yaşatan Altınordu Belediye Başkanı Sayın Ulaş Tepe’ye teşekkür ederiz.
Müsabaka öncesi, müsabaka süresi ve sonrasında yüksek ilgilerinden dolayı İzmir Emniyeti Spor Şubesine ve Aliağa ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz” denildi.