- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
Murat Şimşek’ten, Berna Tut’a Destek
![Murat Şimşek’ten, Berna Tut’a Destek](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/murat-simsek-ten-berna-tut-a-destek_486.jpg)
Ordu Organize Sanayi Bölgesi Başkanvekili Murat Şimşek, Wushu'da Dünya Kupası Şampiyonu olan Ordulu Milli Sporcu Berna Tut'u ağırladı. Başarılarından dolayı milli sporcuyu tebrik eden Şimşek, Berna Tut'a bir de Cumhuriyet Altını hediye etti.
Şimşek, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ordu Sanayi Bölgemizdeki ofisimize kardeşimiz ziyarete geldi. Berna Dünya Kung Fu sporlarında şampiyon olmuş bir arkadaşımız. Ilimizde böyle bir sporcunun yetişmesinden memnuniyet duyuyoruz. Dolayısıyla hepimize düşen bir görev var. Berna'nın geleceğiyle ilgili bir plan yapmalıyız hep beraber. Berna'ya destek olmalıyız. Biz Organize Sanayi Yönetimi olarak Berna'ya destek olacağız. Elimizden geleni yapacağız. Herkesi destek olmayı davet ediyorum.” dedi.
Milli Sporcu Berna Tut ise şunları söyledi; “İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Desteklerinizi esirgemediğiniz için Allah sizden razı olsun.” dedi.