- 12:45 Yabancı Damgalı Ambalajlar İhracatta Kullanılmayacak
- 12:42 Yerli üretimde öncelikli ürünler listesi güncellendi
- 12:44 Devlet Muhasebesi Standartları'nda Yenilik
- 12:41 Düzenli egzersiz ve sigaradan uzak durmak beyin sağlığını koruyor
- 12:36 Emniyet Caddesi’ne Modern Yüz
- 12:35 “Teknoloji Bağımlılığı ve Çevre Ahlakı” anlatıldı
- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
- 11:38 TÜRKPATENT'e 6 ayda 7 bine yakın başvuru yapıldı
- 11:37 Oyuncu Salahsun Hekimoğlu vefat etti
- 11:31 "Gıda Güvenliği Artık Cepte!"
- 10:55 HAMİLELİK HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ!
- 10:45 Yaz Sıcakları Epilepsi Hastalarını Nasıl Etkiliyor?
- 10:38 Çocukların Diş Estetiğinde Şeffaf Plak Devrimi!
- 10:24 Adli Tıp Kurumu 80 sözleşmeli personel alacak!
Fındık Fiyatı
SARI LACİVERT ORDU'DA
![SARI LACİVERT ORDU'DA](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/sari-lacivert-orduda_744.jpg)
HABER: FIRATCAN GÜL
"ORDUDA Kİ KONSEPT SADECE SARAÇOĞLUNDA VAR"
Karadeniz’de 2. Şubesinin açılışını yapan Fenerium Ordu’da görkemli açılışıyla bütün taraftarı Ordu halkını davet etti.Samsun’dan sonra Ordu’da açılan Fenerium mağazasında ki konseptimiz sadece Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın altında ki Fenerium’da var. Fenerium mağazaları Genel Müdürü Bahadır Baştüzel www.ordutribungazetesi.com ’a konuştu.
Baştüzel: "Türkiyede ki 72. Satış noktamızı açıyoruz bugün Ordulu taraftarlarımızı bekliyoruz mağazamıza. Bizim Türkiye’de 29. şehirdeki mağazamız Karadeniz'de çok az mağazamız vardı bizim Samsun'da vardı sadece, Ordu'yla ikinciyi açtık umuyorum bunun devamı gelecek. Tüm taraftarlarımızı ve Ordu halkını bu muhteşem mağazamıza bekliyoruz. Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nun altındaki mağazamızı da yeniledik geçtiğimiz ocak ayında ve yeni konsept’e geçtik. Bu mağazada o konsept’in daha ufak hali dolayısıyla Ordulular da bu yönden daha şanslı. Biz bu konsepti planlarken daha deneyim alanları olan bir konsept olsun istedik. Tabi metrekare biraz ufak olduğu için gene de istediklerimizi yapabildik. Burada mesela fotoğraf makinesi var takımla beraber fotoğraf çektirebiliyorsunuz. Kendi e-mail adresinize gönderebiliyorsunuz. Ya da maçlardan önce yayınlanan ilk 11’de kendi isminizi, fotoğrafınızı koyabiliyorsunuz. Bunu da mail adresinize gönderebiliyorsunuz. Bundan sonraki açacağımız mağazalarda da buna benzer yeniliklerimiz olacak" açıklamasında bulundu.