- 17:30 BANA ŞANTAJ YAPIYORLAR
- 17:16 NÖBETÇİ ECZANELER
- 15:52 GÜRGENTEPE ‘HİLMİ GÜLER’ DEDİ
- 15:22 Fiat’tan aylık 10 bin TL taksitle Topolino
- 15:18 1 Nisan'da Okullar Tatil Edildi
- 15:05 Başkan Aşkın Tören, Yeni Dönem Projelerini Tanıtacak
- 14:40 Türkiye’nin Güneş Enerjisi Kurulu Gücü 12 Bin MW’ı Aştı
- 14:29 Bakan Işıkhan; “Ödenen İlaç Sayısını 3 Katına Çıkardık”
- 14:22 MİNE BİYONİK KOLUNA KAVUŞUYOR !
- 14:17 Otizmli Bireylere Yönelik Yeni Model Açıklaması
- 14:12 CADDELER ARTIK IŞIL IŞIL
- 14:05 142 Milyon Liralık Kaçakçılık Girişimi Engellendi
- 13:57 GÖNÜL SOFRALARI’NA YOĞUN İLGİ DEVAM EDİYOR
- 13:55 2.5 Milyon TL Ödenek Temin Etti
- 13:53 ORDU'DA VEFAT EDENLER
Fındık Fiyatı
KROS İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI TAMAMLANDI
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Kros İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları faaliyetleri kapsamında Gülyalı Turnasuyu Mahallesinde 28 Kasım 2022 Pazartesi günü düzenlenen yarışlara yıldızlar, gençler a ve gençler b kategorilerinde 18 takım, 80 ferdi sporcu olmak üzere toplam 188 sporcu katıldı.
Yarışma sonunda sporculara kupa ve madalya töreni gerçekleştirildi.
Takım yarışmasında Yıldız Kızlar da 2 km yarışında 1. Fatsa Mehmet Zahit Kotku Ortaokulu, 2. Fatsa Büyük Ata Ortaokulu, 3. Fatsa Aslancami Ortaokulu, 4.Ünye İmam Hatip Ortaokulu
Yıldız Erkekler de 3 km yarışında 1. Fatsa Mehmet Zahit Kotku Ortaokulu, 2.Ünye Fatih Ortaokulu, 3.Fatsa Büyük Ata Ortaokulu
Genç Kızlar A Kategorisinde 3 km yarışında 1. Fatsa Şehit İbrahim Kılıç M.T.A.L. , 2.Ünye Anadolu Lisesi, 3. Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
Genç Erkekler A Kategorisinde 5 km yarışında 1. Fatsa Şehit İbrahim Kılıç M.T.A.L., 2. Kabataş Alankent Çok Programlı Anadolu Lisesi, 3. Ünye Anadolu Lisesi, 4. Fatsa Şehit Çetin Ak Anadolu Lisesi oldu.
Yarışmalarda ferdi sıralamalar ise şöyle:
Yıldız Kadınlar
1-Merve Nur Büyüktağ, 2-Elif Aydık, 3-Sümeyye Cödel,4-Nur Banu Kır
Yıldız Erkeler
1-Oğuzhan Aksu, 2-Fatih Çelik, 3-Utku Duman,4-Muhammet Enes Güllü
Genç Kadın B
1-Arzu Köse, 2-Derin Su Karadeniz, 3-Medine Şahin, 4-Ceren Güzelhan
Genç Erkekler B
1-Cemil Miraç Karagöl, 2-Ahmet Efe Uyar, 3-Ali Zahid Alial Jumaili, 4-Burakhan Etli
Genç Kadınlar A
1-Rümeysa Gümüşay, 2-Çağla Uğurlu, 3-Demet Gülmez,4-Sude Nur Keleş
Genç Erkekler A
1-Orhan Çukur, 2-Rahim Duran, 3-Mehmet Can Orta,4- Orhan Düşün nBÜLTEN