altınordu reklam
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
Akıllı ev sistemleri
22 Eylül 2022 Perşembe Saat: 09:22

BEYAZ REFORM TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Bir sonraki toplantının Ünye Devlet Hastanesi ev sahipliğinde tüm il yöneticilerinin katılımıyla yapılmasının kararlaştırılarak toplantı sonlandırıldı.
BEYAZ REFORM  TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca’nın geçtiğimiz hafta 81 İl Sağlık Müdürü ile Ankara’da “Beyaz Reform” konulu geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştirerek yapılan düzenlemelerin detaylarını paylaşmıştı. İlimizi temsilen toplantıya katılan Sağlık Müdürü  Op.Dr.Dursun Tüzün ayağının tozuyla tüm sağlık yöneticilerimizin katılımıyla bir toplantı düzenleyerek “beyaz reform”un detaylarını anlattı.

Sağlık Müdürü  Op.Dr.Dursun Tüzün Başkanlığında Ordu Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Müdürlüğümüz yöneticileri, kamu hastanelerinin başhekimleri, İl ambulans servisi başhekimi, başhekim yardımcıları, idari ve mali işler müdürleri ile sağlık bakım hizmetleri müdürleri ve yardımcıları katıldı.

Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr.Kerem Dost Bilmez, Destek Hizmetleri Başkanı Ömer Tok ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm.Dr.Özerhan Özer toplantıda  birer sunum yaptı. Kamu hastaneleri, acil sağlık ve diğer sağlık hizmetlerinin mevcut durumları, hedefleri ve Bakanlığımızca uygulamaya konulan yeni düzenlemelerin paylaşıldığı sunumların ardından Sağlık Müdürü  Op.Dr.Dursun Tüzün kürsüye çıktı.

Sağlık Müdürü Op.Dr.Dursun Tüzün katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, “Değerli mesai arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz. Bugün burada Bakanlığımızın gerçekleştirdiği “beyaz reform”un detaylarını konuşmak için bir araya geldik. Öncelikle Sayın Bakanımız Dr.Fahrettin Koca’nın selamını iletmek istiyorum. Hepinize selamları var, çalışmalarınızda başarı dilediğini iletmemi istedi.” diyerek gerçekleştirilen beyaz reformun ayrıntılarını anlattı. 

Beyaz reformun sahada uygulanması ve ilimizde sunulan sağlık hizmetlerinin covid-19 pandemisi öncesi seviyelere çıkması için yapılacak çalışmaları paylaştı. Tüzün katılımcılara teşekkür ederek ba    şarı dileğinde bulundu.     nBÜLTEN

Bu haber toplam 130 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : BEYAZ, REFORM, TOPLANTISI, DÜZENLENDİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler