HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
25 Ekim 2021 Pazartesi
Fındık Fiyatı


22.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
11 Ekim 2021 Pazartesi

EĞİTİM DÜZENLENDİ

Acil Servis Uyum Eğitiminin açılış konuşmasını yapan Sağlık Müdürümüz Dr.Mustafa Kasapoğlu, an itibariyle Ordu’nun 18, yaş ve üstü nüfusta Türkiye’de üçüncü sırada ve yüzde 78,2 aşılama oranına sahip olduğunu belirterek,
EĞİTİM DÜZENLENDİ

Acil Servis Uyum Eğitiminin açılış konuşmasını yapan Sağlık Müdürümüz Dr.Mustafa Kasapoğlu, an itibariyle Ordu’nun 18, yaş ve üstü nüfusta Türkiye’de üçüncü sırada ve yüzde 78,2 aşılama oranına sahip olduğunu belirterek, “Bu güzel bir durum. İnşallah bunu en üst seviyede aşılmayla nihayetlendireceğimizi ümit ediyorum.” dedi.

Bu eğitimin, Sağlık Müdürlüğü bünyesinde belki son zamanlarda ilk yapılan bir uyum eğitimi olduğunu belirten Kasapoğlu, Ordu’ya gelen hekimler için eğitimin hayırlı olacağını düşündüğünü kaydetti. Kasapoğlu buradaki hekimlerin, salgın sürecinde mezun olduğunu hatırlatarak, “En azından şu anda pratik öncesi tekrar teorik bilgileri hızlı bir şekilde hatırlatmak, sonra pratik anlamda hastanelerde hastalarla buluşmasını sağlamak, bu anlamda güzel bir eğitim olacağını düşünüyorum.” dedi.

Acil servislerde karşılaşılabilecek en önemli konulardan oluşan uyum eğitiminde, hocalarımız akademik sunumlar ve kendi tecrübeleri olan vaka örnekleriyle katkıda bulundular ve merak edilen konulara ilişkin bilgilendirme yaptılar.

Gün sonunda eğitimci ve katılımcılarımızın memnuniyeti bizleri son derece mutlu etti.

Acil servis uyum eğitiminde “Genel travmalı hastaya yaklaşım” konusunda bilgilendirmede bulunacak olan Fatsa Devlet Hastanesinde görevli Acil Tıp Uzmanı Dr.İbrahim Erdem Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle eğitime katılamamıştır. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce aramıza dönmesini bekliyoruz.

HABER MERKEZİ

 

Bu haber toplam 175 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : EĞİTİM, DÜZENLENDİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler