HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
25 Ekim 2021 Pazartesi
Fındık Fiyatı


22.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
13 Ekim 2021 Çarşamba

MÜDÜR VARGELOĞLU, ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerin Özel Bürolarında görevli öğretmenler ve AR-GE biriminde proje çalışmalarını yürüten ekip ile bir araya gelerek, değerlendirmelerde bulundu.
MÜDÜR VARGELOĞLU, ÖĞRETMENLERLE  BULUŞTU

Altınordu Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda düzenlenen toplantıda öğretmenlerle buluşan Müdür,  Müdürlüğüve İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerin Özel Bürolarında görevli öğretmenler ve AR-GE biriminde proje çalışmalarını yürüten ekip ile bir araya gelerek, değerlendirmelerde bulundu.

Müdür Vargeloğlu'nun İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerinde yürütülen faaliyetler ile yapılan ve planlanan projeler konusunda bilgi aldığı toplantıda, İl Millî Eğitim Şube Müdürlerimizden Ramazan Töngel ve Musa Gözüdik hazır bulundu. Toplantıda Müdürlüğümüz Özel Büroda görevli öğretmenler tarafından planlanan çalışmalar ve projeler konusunda sunum yapıldı. 

İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerinde görevli öğretmenlerle tek tek tanışarak, yürütülen çalışmaları değerlendiren Müdürümüz, "İlçelerde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile eğitim yatırımlarımızın yanında, proje çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. 2021-2022 eğitim öğretim yılında gerekli tedbirleri alarak okullarımızı açtık.  2023 Eğitim Vizyonu'muz doğrultusunda ekip ruhuyla çalışarak başarıyı birlikte yakalıyoruz ve yakaladığımız bu başarıyı sizlerle sürdürüyoruz. Yaptığınız çok güzel işler var. İlçelerimizde görev yapan öğretmenlerimizin proje başvurularına destek olalım. Öğretmen ve öğrencilerimizle iletişimde olarak sosyal ve kültürel faaliyetlerde bir araya gelelim. Eğitim öğretim adına yapılan güncel faaliyetleri takip edelim. İlçelerinizdeki projelerinizi ve çalışmalarınızı, web sitelerinizde ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşınız. Kurum kültürüyle hareket ederek ekip ruhu ile yaptığınız çalışmalarda gösterdiğiniz gayret için teşekkür ediyor, sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum." dedi. 

Bu haber toplam 156 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : MÜDÜR, VARGELOĞLU, ÖĞRETMENLERLE, BULUŞTU

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler