- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
FATSA’DA FESTİVAL COŞKUSU
Fatsa Belediyesi 10. Çınar Festivali etkinliklerinin 6’ıncı akşamında yerel sanatçılar Raşit Pişkin, Melek Sarısaray ve Kandemir Kaytaz sahne aldı.
Efsane Çınar Festivalinin coşkusu Uzunkum (Demas) plajında sürüyor.
Geleneksel 10. Çınar Festivali’nin konserler bölümünde daha önce Aydın Beyoğlu, Elif Kaya, Eypio, Soner Arıca ve Ece Seçkin sahne almıştı. Konserler serisinin altıncı gününde Raşit Pişkin, Melek Sarısaray ve Kandemir Kaytaz sahneye çıktı.
“O Ses Türkiye” yarışmasında çeyrek finale kalan Rock müziği sanatçısı Raşit Pişkin, Ordulu pop müziği sanatçısı Umut Aktaş, Giresun’da müzik öğretmenliği yapan pop müziği sanatçısı Melek Sarısaray, TRT’nin “Yıldızım Sensin Yarışması” birincisi Fatsalı sanatçı Kandemir Kaytaz’ın sahne performansı beğenildi.
FESTİVAL COŞKUSU VE HEYECANI DEVAM EDİYOR
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Uzunkum Plajında( DEMAS) Çınar Festivali etkinliklerinin hız kesmeden devam ettiğini belirterek, “Bizler, ulusal sanatçıları belirlerken gençleri de dinledik ve gördük ki, sanatçı seçiminde doğru bir yol izlemişiz.
Konserlerimize sadece Fatsa’dan değil Ordu’nun 19 ilçesinden katılım oldu. Ben inanıyorum ki özellikle Elif Kaya, Eypio ve Ece Seçkin’in sahne aldığı akşamlar Fatsa Belediyesi tarihinde görülmemiş bir izleyici kitlesi oluşturdu. Şimdi ulusal sanatçılarımızdan sonra yerel sanatçılarımıza sıra geldi. Yerel sanatçılarımızda birbirinden güzel şarkılarıyla bizlere keyifli akşamlar yaşatıyor.” dedi.
BÜLTEN