Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
7 Şubat 2023 Salı
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Akıllı ev sistemleri
8 Ekim 2022 Cumartesi Saat: 08:19

ÜNYE DEVLET HASTANESİ MASAYA YATIRILDI!

Ünye Devlet Hastanesi sunumunun ardından Destek Hizmetleri Başkanlığı, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı ve İl Kalite Koordinatörlüğü sunumlarıyla hastane hizmetleri ve mali durum masaya yatırıldı.
ÜNYE DEVLET HASTANESİ  MASAYA YATIRILDI!

Sağlık Müdürümüz Op.Dr.Dursun Tüzün Başkanlığında Ünye Devlet Hastanesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Müdürlüğümüz yöneticileri, kamu hastanelerinin başhekimleri, İl ambulans servisi başhekimi, başhekim yardımcıları, idari ve mali işler müdürleri ile sağlık bakım hizmetleri müdürleri ve yardımcıları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Ünye Devlet Hastanesi tanıtım videosu izlendi. 

Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Ahmet Ateş, hastane birimleri, hizmet kapasitesi, personel durumu hakkında sunum yaptı.

Sunumların ardından kürsüye çıkan Sağlık Müdürü  Op.Dr.Dursun Tüzün, katılımcılara hoş geldiniz diyerek, ev sahipliği ve misafirperverliği için Ünye Devlet Hastanesine teşekkür etti. Toplantının çok verimli geçtiğini düşünüyorum diyen Tüzün “Bugün burada Ünye Devlet Hastanesini değerlendirmek için bir araya geldik. Tüm idarecilerimizin katılımıyla böyle geniş kapsamlı toplantılar düzenlemeye devam edeceğiz. Bu toplantıların hepimize çok faydası olacağını düşünüyorum. Hastane hizmet birimlerini ziyaret ederek, iyi uygulama örneklerini kendi kurumlarınızda gerçekleştirebilirsiniz. Hepimizin amacı vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak, bunun için daha çok çalışacağız ve vatandaşlarımıza bu hizmetleri daha kaliteli sunacağız.” dedi.

Bir sonraki toplantının Akkuş Devlet Hastanesi ev sahipliğinde düzenleneceğini söyleyen Tüzün, katılımcılara teşekkür ederek, başarı diledi.

nBÜLTEN

Bu haber toplam 343 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : ÜNYE, DEVLET, HASTANESİ, MASAYA, YATIRILDI!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler