- 13:49 İsmail Çiçek’ten Hac Kafile Başkanına Ziyaret
- 13:45 Palamut Avcılığına Sıkı Takip
- 13:45 Ekmek Üreticilerine Hijyen Eğitimi
- 13:21 Seçim Otobüsü Kamu Hizmetlerinde Kullanılacak
- 12:58 Kimyasal Mücadele Zamanı
- 12:45 Yabancı Damgalı Ambalajlar İhracatta Kullanılmayacak
- 12:42 Yerli üretimde öncelikli ürünler listesi güncellendi
- 12:44 Devlet Muhasebesi Standartları'nda Yenilik
- 12:41 Düzenli egzersiz ve sigaradan uzak durmak beyin sağlığını koruyor
- 12:36 Emniyet Caddesi’ne Modern Yüz
- 12:35 “Teknoloji Bağımlılığı ve Çevre Ahlakı” anlatıldı
- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
- 11:38 TÜRKPATENT'e 6 ayda 7 bine yakın başvuru yapıldı
- 11:37 Oyuncu Salahsun Hekimoğlu vefat etti
Fındık Fiyatı
Vali Erol, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor
![Vali Erol, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/vali-erol-okul-ziyaretlerine-devam-ediyor-2_933.jpg)
Vali Muammer Erol, yeni haftaya Altınordu Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek başladı.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ile birlikte Altınordu’nun Bahçelievler mahallesinde bulunan Altınordu Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyarete giden Vali Erol, burada Okul Müdürü Gökhan Kıran tarafından karşılandı.
Okulun eğitim-öğretim durumu hakkında Okul Müdürü Gökhan Kıran’dan bilgi alan Vali Muammer Erol, daha sonra 11/E sınıfına geçerek Öğrencilerle bir süre sohbet etti ve başarılı bir dönem geçirmeleri temennisinde bulundu.
Daha sonra Öğretmenler Odasında, okulda görev yapan Öğretmenlerle bir araya gelen Vali Muammer Erol; “İl Milli Eğitim Müdürümüzle birlikte her hafta bir okulumuzu ziyaret ediyoruz. Bu hafta da Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizi ziyaret edelim istedik. Eski adıyla Sağlık Meslek Lisesi olan bu okulumuz, ülkemizin sağlık sektöründe ihtiyaç duyduğu sağlık personellerini yetiştiren okul. Nitelikli sağlık eğitimi için Öğretmenlerimize büyük görev düşüyor. Biz, bu ziyaretlerimizde daha ziyade sizleri dinlemek istiyoruz. Varsa sorun, sıkıntı ve talepleriniz onları öğrenmek isteriz. Öğretmenlerimiz, bizler için çok kıymetlidir. Her birinize emeğiniz, gayretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.
“Okulumuzu ve bizleri ziyaret etmenizden ziyadesiyle mutlu olduk. Sizlere çok teşekkür ediyoruz” diyen Öğretmenler, “Bizlere değer vermeniz ve bizlerin sıkıntılarıyla yakından ilgilenmenizden dolayı çok mutlu olduk. Bu tür ziyaretler, bizlerin çalışma şevkini artırıyor. Bizlere moral ve motivasyon sağlıyor” şeklinde konuştular.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu da; “Bu okulumuz, 733 öğrenci, 55 öğretmen ve 6 idareci ile eğitim-öğretim faaliyetini sürdürüyor. Sağlık alanında eleman yetiştiren bir okulumuz olduğu için de çok tercih edilen bir okul durumunda. Gayretli ve başarılı bir kadro var. Ben de sizlerin huzurunda kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
HABER MERKEZİ