HABER ARAMA


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
18 Eylül 2023 Pazartesi Saat: 14:19

ÜCRETSİZ EĞİTİM İÇİN BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Bilgi Evleri’nde yeni dönem kayıtları devam ediyor. Ortaokul öğrencilerine yönelik ücretsiz eğitimlerin verildiği Bilgi Evleri’nde dersler 2 Ekim’de başlayacak.
ÜCRETSİZ EĞİTİM İÇİN BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Bilgi Evleri, öğrencilerin bilgi ve beceri kazanmalarına yönelik verdiği eğitimlerin yanı sıra sosyal faaliyetlere de büyük önem veriyor. Altınordu, Fatsa ve Ünye ilçelerinde faaliyetlerini sürdüren, öğrencilerin okullarda aldıkları eğitime katkı sağlamanın yanı sıra bilgi ve becerilerini geliştiren, okul dışındaki zararlı ortamlardan uzak durmalarına yardımcı olan Bilgi Evleri’nde yeni dönem kayıtları da devam ediyor.

Türkçe, Matematik, Fen ve İngilizce alanında eğitimlerin verildiği Bilgi Evleri’nde ayrıca etkinlikler ve kulüp faaliyetleriyle güzel vakit geçirmeleri sağlanıyor. Bilgisayar sınıflarından kütüphane ortamına tüm imkanların yer aldığı Bilgi Evleri’nde çocukların dolu dolu bir eğitim sezonu geçirmeleri sağlanacak. Tüm imkanların verildiği Bilgi Evleri’nde eğitimler tamamen ücretsiz verilecek.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ortaokul öğrencilerine yönelik tamamı ücretsiz olan eğitimlerin verileceği Bilgi Evleri’ne başvuru için adres ve iletişim bilgileri şu şekilde:

Altınordu Mimar Sinan Bilgi Evi

Adres: Subaşı Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No:74

Telefon: 0452 222 00 92

Fatsa Mehmet Akif Bilgi Evi

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Plevne Caddesi No:23

Telefon: 0452 400 22 00

Ünye Yunus Emre Bilgi Evi

Adres: Liseler Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Cad. 1 Sok No:12

Telefon: 0452 333 66 60

 

Bu haber toplam 131 defa okunmuştur
Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler