- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
ETWİNNİNG ETKİNLİĞİ YAPILDI
![ETWİNNİNG ETKİNLİĞİ YAPILDI](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/etwinning-etkinligi-yapildi_358.jpg)
HABER: KÜBRA ÇAKIR
Ordu/Aybastı Kaymakamı Şeyma Aktaş ve Aybastı Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, Mehmet Akif Ersoy Anaokulu’nda öğrencilerin ve öğretmenlerin yürütmüş olduğu eTwinning Proje Kapanış Etkinliği’ne katılım sağladı.
Öğrenciler tarafından, öğretmenlerin desteği ile hazırlanmış projeleri Kaymakam Şeyma Aktaş ve Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, tek tek incelemede bulundu.
GÖMLEĞİN İLK DÜĞMESİ GİBİ
Hasan Acu güne ilişkin değerlendirmede bulunurken: “Öğrencilerimizin projelerini anlatırken ortaya koydukları performans görülmeye değerdi. Hepsini ayrı ayrı yürekten kutluyoruz. Bu başarılı projeyi bir yıldır başarılı bir şekilde yürüten ve emek veren öğretmen ve öğrencilerimize, kapanış programının hazırlanmasında emek veren, katkı sunan, okulumuzun tüm paydaşlarına teşekkür ediyoruz. Okul öncesi eğitimi gömleğin ilk düğmesi gibi düşünebiliriz ve bu düğme mutlaka doğru iliklenmelidir. Bu nedenle tüm çocuklarımızı okul öncesi eğitimle buluşturmaya devam edeceğiz ve ilk düğmeyi en doğru şekilde iliklemek için sınırsız gayret edeceğiz” açıklamasını yaptı.