- 12:36 Emniyet Caddesi’ne Modern Yüz
- 12:35 “Teknoloji Bağımlılığı ve Çevre Ahlakı” anlatıldı
- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
- 11:38 TÜRKPATENT'e 6 ayda 7 bine yakın başvuru yapıldı
- 11:37 Oyuncu Salahsun Hekimoğlu vefat etti
- 11:31 "Gıda Güvenliği Artık Cepte!"
- 10:55 HAMİLELİK HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ!
- 10:45 Yaz Sıcakları Epilepsi Hastalarını Nasıl Etkiliyor?
- 10:38 Çocukların Diş Estetiğinde Şeffaf Plak Devrimi!
- 10:24 Adli Tıp Kurumu 80 sözleşmeli personel alacak!
- 10:21 YARDIMA GİDERKEN CANINDAN OLDU
- 10:21 Fiziksel Aktivitelerdeki Hatalar Diz Problemlerini Artırıyor
- 09:49 Yurt genelinde hava sıcaklıkları düşüyor
- 09:52 Türkiye'de her yıl 200 bin kişi bulaşıcı sarılığa yakalanıyor!
Fındık Fiyatı
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITILACAK
![İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITILACAK](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/ihtiyac-sahiplerine-dagitilacak_842.jpg)
Belediyenin bu talebine sıcak bakan vatandaşların 05304877028 nolu destek hattını arayarak talebini iletebileceği bildirildi.
Belediye aşevinde pişirilecek olan yemekler belediyede kayıtlı olan ihtiyaç sahibi kişilerin evlerine ulaştırılacak olup bu hizmet bayram süresince devam edecek.
Toplanacak olan etler, belediye ekipleri tarafından hijyenik koşullarda işlenecek ve pişirilecek. Ardından, belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak olan yemekler, vatandaşların sofrasını şenlendirecek.
Bu adım aynı zamanda, belediyenin sosyal sorumluluk anlayışını yansıtırken, toplum içinde dayanışma ve yardımlaşma duygularının güçlenmesine de katkı sağlayacak.
KÖSE: “İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DESTEK OLMAK İSTİYORUZ”
Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse ise yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı’nın dayanışma ve yardımlaşma duygularının pekiştiği bir zaman olduğuna dikkat çekerek, bu süreçte ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmamak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Başkan Köse: “Toplumun her kesimine eşit hizmet etmek ve ihtiyaç sahiplerine destek olmak belediyemizin öncelikli görevlerinden biridir. Bu kapsamda, vatandaşlarımızın belediyemize ulaştıracağı kurban etlerinden pişirilecek olan etleri toplumumuzun ihtiyaç sahiplerine dağıtarak, bayram sevincini onlarla paylaşmak istiyoruz.” dedi.