- 13:51 THY Ordu'nun Güzelliklerini Dünyaya Tanıttı
- 13:49 İsmail Çiçek’ten Hac Kafile Başkanına Ziyaret
- 13:45 Palamut Avcılığına Sıkı Takip
- 13:45 Ekmek Üreticilerine Hijyen Eğitimi
- 13:21 Seçim Otobüsü Kamu Hizmetlerinde Kullanılacak
- 12:58 Kimyasal Mücadele Zamanı
- 12:45 Yabancı Damgalı Ambalajlar İhracatta Kullanılmayacak
- 12:42 Yerli üretimde öncelikli ürünler listesi güncellendi
- 12:44 Devlet Muhasebesi Standartları'nda Yenilik
- 12:41 Düzenli egzersiz ve sigaradan uzak durmak beyin sağlığını koruyor
- 12:36 Emniyet Caddesi’ne Modern Yüz
- 12:35 “Teknoloji Bağımlılığı ve Çevre Ahlakı” anlatıldı
- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
- 11:38 TÜRKPATENT'e 6 ayda 7 bine yakın başvuru yapıldı
Fındık Fiyatı
ŞANSER ŞAHİN ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI
![ŞANSER ŞAHİN ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/sanser-sahin-aday-adaylik-basvurusunu-yapti_073.jpg)
Ordu’da iş insanı Şanser Şahin, AK Parti’den Ordu milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı. Orduspor Kulüp Başkanlığı, İl Genel Meclis Başkanlığı ve birçok STK’da görev alan Şanser Şahin, “ Ülkeme ve memleketime hizmet etmek için yola çıktım” dedi.
Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimlerinin hayırlara vesile olmasını dileyen Şanser Şahin, “Türkiye Yüzyılına ilk adım atacağımız bu yılda millet olarak önemli bir kararın eşiğindeyiz. Millete hizmet yolunda 21 yıldır hizmet eden Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte bu yolda yürümek için AK Parti’den Ordu Milletvekili aday adayı oluyorum.
Allah çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde inşallah ülkemizin her tarafına hizmetler yapmaya milletimizin gönlüne dokunmaya devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.
Genç yaşında yakalandığı hastalık nedeniyle Samsun’da tedavi gören Muhammed Karayiğit, hayatını kaybetti.
Ordu’nun Çaybaşı ilçesinden olan 36 yaşındaki Muhammet Karayiğit, yakalandığı hastalık nedeniyle Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Evli olan genç adam tüm tedavilere rağmen hayatını kaybetti.
Aynı zamanda Yeniden Refah Partisi Çaybaşı İlçe Başkanlığı’nda Teşkilat Başkanlığı görevini yürüten Muhammed Karayiğit’in genç yaşta hayatını kaybetmesi sevenlerini yasa boğdu.