altınordu reklam


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
28 Ocak 2023 Cumartesi
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Akıllı ev sistemleri
24 Ocak 2023 Salı Saat: 07:56

KAVŞAKTA DÜZENLEME

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Karayolları Bölge Müdürü Rıfat Silov ve AK Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel ile birlikte Aybastı Kavşağı’nda incelemelerde bulundu.
KAVŞAKTA DÜZENLEME

Fatsa’da şehir içi trafik yoğunluğunun azaltılması için 7 önemli kavşakta düzenleme ve iyileştirme  çalışması yapılıyor.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Karayolları Bölge Müdürü Rıfat Silov ve AK Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel ile birlikte Aybastı Kavşağı’nda incelemelerde bulundu.

Çamaş, Çatalpınar, Kabataş, Aybastı, Gölköy ve Gürgentepe’ye  ulaşımda önemli ağı olan Aybastı Kavşağı’nın sıklıkla kullanılan geçiş  noktası olduğunu söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Karayolları Bölge Müdürlüğü ile birlikte, Aybastı, Meydan, Otogar,  Stadyum, Dolunay, Kutlukent ve Büyük Sanayi Sitesi kavşaklarında düzenleme ve iyileştirme çalışmalarının başlayacağının bilgisini verdi. 

“ŞEHİR İÇİ TRAFİK YOĞUNLUĞU AZALACAK”

Kavşaklarda  düzenleme ve iyileştirme çalışmaları kapsamında şehir içi trafik yoğunluğunu azaltmayı, trafik güvenliği açısından olası kaza risklerini minimize etmeye çalıştıklarını ifade eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar,   “Kavşak düzenleme ve iyileştirme kapsamında yapılacak olan çalışmalarda şehir içi yol ağı kapasitesinin etkin şekilde kullanılmasını hedefliyoruz. Amacımız, bu çalışmalar neticesinde hem trafiği önemli ölçüde rahatlatmak, hem de trafik kazalarını azaltarak insanlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamaktır. Fatsa’da şehir içi trafik yoğunluğunun azaltılması için Aybastı, Meydan, Otogar, Stadyum, Dolunay, Kutlukent ve Büyük Sanayi Sitesi gibi 7 önemli kavşakta düzenleme ve iyileştirme çalışması yapacağız.  Kavşak düzenleme ve iyileştirme çalışması  ile şehir trafiğindeki yoğunluğu ve olası trafik kazaları oranını minimuma indirmeyi planlıyoruz.” dedi.

Bu haber toplam 73 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : KAVŞAKTA, DÜZENLEME

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler