HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
HABER ARAMA


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
Ordu Havaalanı Transfer Samsun Havaalanı Transfer
30 Kasım 2022 Çarşamba Saat: 08:11

NARKOTİKTEN OPERASYON

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekiplerinin il genelinde uyuşturucu maddeler ve bunlarla ilgili şahıslara karşı mücadelesi aralıksız sürüyor.
NARKOTİKTEN OPERASYON

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekiplerinin il genelinde uyuşturucu maddeler ve bunlarla ilgili şahıslara karşı mücadelesi aralıksız sürüyor.

Konuyla ilgili olarak yapılan bilgilendirmede; “23/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (2) şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada toplam (8) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

 24/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (2) şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada toplam (15) gr. Esrar ile (3) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

24/11/2022 tarihinde Kumru İlçe Emniyet Amirliği görevlilerince (4) şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve ikametlerinde yapılan aramada toplam  (2) gr Metamfetamin, (2) adet sentetik ecza (1) adet Ecstasy maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde ticareti yapma ve sağlama suçundan adli işlem yapılmıştır. 

26/11/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerlerinde yapılan aramada (1) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 26/11/2022 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince (1) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

27/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada toplam (3) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.” denildi.  

nBÜLTEN
Anahtar Kelimeler : NARKOTİKTEN, OPERASYON

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler