- 13:51 THY Ordu'nun Güzelliklerini Dünyaya Tanıttı
- 13:49 İsmail Çiçek’ten Hac Kafile Başkanına Ziyaret
- 13:45 Palamut Avcılığına Sıkı Takip
- 13:45 Ekmek Üreticilerine Hijyen Eğitimi
- 13:21 Seçim Otobüsü Kamu Hizmetlerinde Kullanılacak
- 12:58 Kimyasal Mücadele Zamanı
- 12:45 Yabancı Damgalı Ambalajlar İhracatta Kullanılmayacak
- 12:42 Yerli üretimde öncelikli ürünler listesi güncellendi
- 12:44 Devlet Muhasebesi Standartları'nda Yenilik
- 12:41 Düzenli egzersiz ve sigaradan uzak durmak beyin sağlığını koruyor
- 12:36 Emniyet Caddesi’ne Modern Yüz
- 12:35 “Teknoloji Bağımlılığı ve Çevre Ahlakı” anlatıldı
- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
- 11:38 TÜRKPATENT'e 6 ayda 7 bine yakın başvuru yapıldı
Fındık Fiyatı
BAYRAM TOYSAL’LA YOLLAR AYRILDI
![BAYRAM TOYSAL’LA YOLLAR AYRILDI](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/bayram-toysal-la-yollar-ayrildi_102.jpg)
52 Orduspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu'nun açıklaması şöyle;
"Dün akşam oynanan müsabakadan sonra Teknik Direktörümüz Bayram Toysal Yönetim Kurulumuza istifasını sunmuştur. Yönetim kurulumuzun yapmış olduğu değerlendirmede teknik direktörümüzün istifası kabul edilmiştir. Teknik Direktörümüz Bayram Toysal ve ekibine kulübümüze vermiş olduğu emeklerden dolayı teşekkür eder, kariyer hayatlarında başarılar dileriz. Saygılarımızla."
Ayrıca dün oynanan maçla ilgili de bir değerlendirme yapan 52 Orduspor Yöneticileri kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.
Orduspor'un maç değerlendirme açıklaması ise şöyle;
"Play Off 2.Tur 1'inci müsabakasında Ayvalıkgücü Belediyespor ile kendi saha ve seyircimiz önünde 1-1 beraberlikle sahadan ayrıldık. 10 Mayıs Cuma deplasmanda karşılaşacağımız rövanş müsabakası için takımımız hızla çalışmalarına başlamıştır. Tüm inancımız Tur’u geçerek şehrimize geri dönmektir.
Yine en büyük teşekkürü Büyük Orduspor Taraftarı’na etmek istiyoruz. Tribünleri doldurarak ve tüm maç boyunca desteklerini arttırarak devam eden Büyük Orduspor Taraftarı yanımızda olduğu sürece biz bu şehri sporda üst liglere taşımak için var gücümüzle çalışacağız.
Müsabakamızda bizleri yalnız bırakmayan Ordu Milletvekilleri Naci Şanlıtürk, Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel, Cemal Enginyurt’a Ordu Valisi Muammer Erol’a, Ordu Emniyet Müdürü Atilla Aksoy’a, Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe’ye, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya’ya, Gülyalı Belediye Başkanı Medet Sipahi’ye, Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Bahadır Baş ve Hamdi Salih Kalyoncu’ya, spor kulüp başkanlarına, sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, teşekkür ederiz."
HABER: Mehmet Emin Danış