- 12:36 Emniyet Caddesi’ne Modern Yüz
- 12:35 “Teknoloji Bağımlılığı ve Çevre Ahlakı” anlatıldı
- 11:46 RTÜK'ten Müzik ve Klip Yayınlarına 'Edep' Uyarısı
- 11:39 İhracatta yeşil dönüşüme yeni destek geliyor
- 11:38 TÜRKPATENT'e 6 ayda 7 bine yakın başvuru yapıldı
- 11:37 Oyuncu Salahsun Hekimoğlu vefat etti
- 11:31 "Gıda Güvenliği Artık Cepte!"
- 10:55 HAMİLELİK HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ!
- 10:45 Yaz Sıcakları Epilepsi Hastalarını Nasıl Etkiliyor?
- 10:38 Çocukların Diş Estetiğinde Şeffaf Plak Devrimi!
- 10:24 Adli Tıp Kurumu 80 sözleşmeli personel alacak!
- 10:21 YARDIMA GİDERKEN CANINDAN OLDU
- 10:21 Fiziksel Aktivitelerdeki Hatalar Diz Problemlerini Artırıyor
- 09:49 Yurt genelinde hava sıcaklıkları düşüyor
- 09:52 Türkiye'de her yıl 200 bin kişi bulaşıcı sarılığa yakalanıyor!
Fındık Fiyatı
52 ORDUSPOR KARAKÖPRÜ’DEN BERABERLİKLE DÖNÜYOR
![52 ORDUSPOR KARAKÖPRÜ’DEN BERABERLİKLE DÖNÜYOR](https://www.ordutribungazetesi.com/img/haber/52-orduspor-karakopru-den-beraberlikle-donuyor_410.jpg)
HABER:FIRATCAN GÜL
52 Orduspor Faruk Çelik Stadyumunda Karbel Karaköprü Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı. Maça hızlı başlayan ev sahibi takım 15. Dakika’da takımın en skorer ismi Halil Yılmaz ile 1-0 öne geçti. 52 Orduspor ne kadar etkili olmaya çalışsa da maçın ilk yarısı 1-0’lık skorla son buldu. İkinci yarıya daha istekli daha arzulu başlayan mor beyazlı ekip 50.Dakika’da forvet oyuncusu Gökhan Erdöl’ın attığı gol işe eşitliği sağladı.Geri kalan dakikalarda iki takımda hücum da pek etkili olamadı play-off yarı final müsabakası 1-1’lik beraberlikle son buldu.Maçta 52 Orduspor’dan Yalçın Kaya 86.Dakika’da sarı kart gördü.Karbel Karaköprü Belediyespor’da ise 73’de Muhammet Şahingöz,90+4 ise takımın tek golünü atan Halil Yılmaz sarı kart gördü.
İki ayaklı oynanan Play-off yarı final müsabakası rövanş maçı ise 5 Haziran 2023’de 20:00’da Yeni Ordu Stadyumunda Karaköprü Belediyespor’u konuk edecek.