- 04:06 Narkotik Ekipleri TIR'la Zehir Naklini Önledi..
- 04:01 Yaralı Kuşu Kurtarmaya Çalışan Kişiye TIR Çaptı
- 00:11 Kazada Savrulan Çocuk Vefat Etti..
- 00:05 Akaryakıt Tankerinde 36 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi..
- 21:08 Türkiye Offroad Şampiyonası Giresun'da Başladı..
- 16:49 Hamdi Usta, atık plastikleri sepete dönüştürüyor
- 16:47 NÖBETÇİ ECZANELER
- 16:46 DOLMUŞLARDA KLİMA DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
- 16:45 MUHTAR MECLİSİ KURULDU
- 16:43 ORDU'DA ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM
- 16:29 IBAN ile para gönderenler dikkat! Artık zorunlu!
- 16:24 ÜÇ ORDULU BAHÇELİ'NİN LİSTESİNDE YER ALIYOR
- 16:19 ÇERKEZLER TEPESİNDE 3 KOLDAN ÇALIŞMA
- 16:19 Kalp-damar ve hipertansiyon hastalarına "sıcak hava" uyarısı
- 16:17 Kültür Bakanlığına Atandı
Fındık Fiyatı
PLAY-OFF’UN GALİBİ 52 ORDUSPOR
Türkiye Futbol Federasyonu 3.Lig 1.Grup play-off müsabakasında 52 Orduspor - Nevşehir Belediyespor ilk yarısı sona erdi.
İlk yarıya hızlı başlayan Karadeniz temsilcisi Mor-Beyazlı ekip önde baskı ile gole yakın taraftı.Taraftar desteğini arkasına alan 52 Orduspor 18.Dakika’da Batuhan Er’in kafa golüyle 1-0 öne geçti.21. Dakika’da Nevşehir Belediyespor maçta ki ilk şutunda gole çok yaklaştı ama 52 Orduspor kalecisi Taha Ayan kritik müdahale ile gole engel oldu.30. Dakika’da mor beyazlı ekipte Mert Tunç ufak bir sakatlık yaşasada oyuna devam etti.Nevşehir Belediyespor 33.Dakika’da Orhan Evci sarı kart gördü.42. Dakika ‘da 52 Orduspor’lu orta saha oyuncusu İrfan Başaran’ın ceza sahası dışından şutunu Nevşehir Belediyespor kalecisi Yağızcan Akyürek zorlukla kornere erdi. 45+2de Nevşehir Belediyespor’da Ali Kuçik sarı kart gördü.Play-off müsabakasında Karadeniz Temsilcisi 52 Orduspor Batuhan Er’in golüyle 1-0’lık skorla ilk yarıyı belirledi. İkinci yarıya Nevşehir Belediyespor hızlı başladı 52 Orduspor’un ceza sahasında oynanan 15 dakikalık zamanda Mor beyazlı ekip hata yapmadı. Oyuna kontrollü devam eden 52 Orduspor normal sürede son 10 Dakika’da topu rakibine bıraktı 88. Dakika’da Nevzat Bilen çaprazdan gerçekleştirdiği vuruşla skoru 2-0’a getirdi. Bu sonuçla play-off mücadelesini 52 Orduspor kazandı ve rakibi Karbel Karaköprü Belediyespor oldu.