HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
24 Eylül 2021 Cuma
Fındık Fiyatı


22.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
13 Eylül 2021 Pazartesi Saat: 09:16

EĞİTİM KENTİ ORDU’DA BİRLİKTE BİR YIL…

İl Millî Eğitim Müdürlüğü 2020-2021 eğitim öğretim yılı içerisinde gerçekleştirdiği çalışmaları kapsayan "Ordu Birlikte Bir Yıl" adlı bülten yayımladı.
EĞİTİM KENTİ ORDU’DA  BİRLİKTE BİR YIL…

İl Millî Eğitim Müdürlüğü 2020-2021 eğitim öğretim yılı içerisinde gerçekleştirdiği çalışmaları kapsayan "Ordu Birlikte Bir Yıl" adlı bülten yayımladı.
İl Millî Eğitim Müdürlüğünün 2020-2021 eğitim öğretim yılı içerisinde gerçekleştirdiği çalışmaları derleyerek hazırladığı "Ordu Birlikte Bir Yıl" adlı bülteni yayımlandı.
Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada; “İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu'nun ilimizde göreve başladığı günden bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz eğitim, seminer ve çalıştaylardan fiziki iyileştirmelere, Proje ve Koordinasyon Merkezimizin yürüttüğü özgün ve yaratıcı projelerden ulusal ve uluslararası yarışmalardaki başarılarımıza, Ölçme ve Değerlendirme Merkezi, Halk Eğitim Merkezleri, Bilim Sanat Merkezleri ve Rehberlik Araştırma Merkezlerimizin yürüttüğü başarılı çalışmalardan salgın sürecindeki faaliyetlerimize ve zenginleştirilmiş eğitim ortamları ile eğitim teknolojileri alanında yaptığımız başarılı ve güzel çalışmalara yer verdiğimiz "Ordu Birlikte Bir Yıl" bültenimizi, resmi web sitemizi ziyaret ederek görüntüleyebilirsiniz.
2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda, Millî Eğitim Bakanlığımızın koordinesinde, Eğitim Kenti Ordu'da ekip ruhuyla ve özenle yaptığımız çalışmaları derlediğimiz bültenimize buradan ulaşabilirsiniz.” denildi.
 

Bu haber toplam 121 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : EĞİTİM, KENTİ, ORDU’DA, BİRLİKTE, BİR, YIL…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler