Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
26 Kasım 2022 Cumartesi
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Akıllı ev sistemleri
30 Eylül 2022 Cuma Saat: 08:43

VALİ SONEL, “DEVLETİMİZ VATANDAŞIMIZIN YANINDA”

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günlerini “Halk Günü” toplantılarına ayırarak, vatandaşların istek, şikâyet ve taleplerini dinliyor.
VALİ SONEL, “DEVLETİMİZ VATANDAŞIMIZIN YANINDA”

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günlerini “Halk Günü” toplantılarına ayırarak, vatandaşların istek, şikâyet ve taleplerini dinliyor.

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında vatandaşlar tarafından kendisine iletilen iş, sağlık, sosyal güvenlik, ekonomik sıkıntılar başta olmak üzere toplam 178 kişiyi tek tek dinleyerek,  notlar aldı çözüme kavuşturmak için gayret sarf etti.

Vatandaşların hatırlarını sorarak bir süre onlarla sohbet eden Vali Sonel, tüm sorun, şikayet ve talepleri yakından takip ettiğini özellikle altını çizdi ve gerekli gördüğü noktalarda ilgili kurum müdürlerine talimatlar vererek, vatandaşların bilgilendirilmesini istedi.

“Tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızın bizlere ilettiği tüm sorun, şikayet ve taleplerin en kısa sürede sonuçlandırılması için elimizden gelen gayreti gösteriyor, vatandaşın derdine derman olmaya çalışıyoruz. Devletimiz sizlerin yanında” diyen Vali Tuncay Sonel, Halk gününe katılan vatandaşlarımızın sağlıkla ilgili tedavilerine yardımcı olurken, kırtasiye, kıyafet, gıda ürünlerini alabilmeleri için hayırseverlerin katkılarıyla sağlanan gıda paketi, alışveriş kartları desteği de veriyoruz.Devletimizin şefkatini ve sıcaklığını vatandaşlarımıza ,çalışma arkadaşlarımızla birlikte göstermeye gayret ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Her zaman olduğu gibi bugünkü “Halk Günü” toplantısında da yetim, öksüz, yaşlı, engeli olan ve çocuklu vatandaşlarımıza öncelik veren Vali Sonel, Fatsa ilçesinin Göller mahallesinden gelen ve sağlık sorunu olan 12 yaşındaki Yasin Efe Kızartma ile de yakından ilgilenerek, yaşadığı sağlık sorunu ile ilgili olarak gerekli tüm yardımları sağladı.

“Halk Günü” toplantısına katılan ailelerin çocuklarına da çeşitli hediyeler vererek onları sevindiren, fotoğraflar çektiren Vali Sonel, gösterdiği yakın ilgi dolayısıyla vatandaşların hayır dualarını aldı.

Bu haber toplam 215 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler