HABER ARAMA


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
22 Eylül 2022 Perşembe Saat: 09:15

12. TARIM ORMAN VE İNSAN FOTOĞRAF SERGİSİ ORDU’DA

Tarım ve Orman Bakanlığ tarafından Denizbank işbirliğiyle her yıl toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini sağlamak amacıyla "Tarım Orman ve İnsan" konulu fotoğraf yarışması d
12. TARIM ORMAN VE İNSAN FOTOĞRAF SERGİSİ ORDU’DA

Tarım ve Orman Bakanlığ  tarafından Denizbank işbirliğiyle her yıl toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini sağlamak amacıyla "Tarım Orman ve İnsan" konulu fotoğraf yarışması düzenleniyor.

Bu kapsamda 2021 yılında 12. si düzenlenen "Tarım Orman ve İnsan" konulu fotoğraf yarışması sonucunda sergilenmeye değer bulunan eserlerin sergi açılışı Ordu-Giresun Hava Limanı sergi alanında gerçekleştirildi. Açılışa Vali Yardımcısı  Levent Yetgin, İl Müdürü Kemal Yılmaz, Havalimanı Müdürü Zeki Şensoy ve vatandaşlar katıldı.

2009 yılından itibaren düzenlenen ve kamuoyunda yoğun ilgi gören "Tarım Orman ve İnsan" konulu fotoğraf yarışması 2021 yılında "Genel", "Çiftçi", "Öğrenci", "Tarım ve Orman Bakanlığı Çalışanları", "DenizBank Çalışanları" ve bu yılki ana teması "Çiftçi Varsa Hayat Var"  olan tema olmak üzere 6 farklı kategoride gerçekleştirildi.       

12. Tarım Orman ve İnsan Fotoğraf Yarışmasına 6 kategoride toplam 606 katılımcı 3997 eserle katıldı. Seçici kurul tarafından 19 eserin ödül alması uygun görülürken, 83 eser de sergileme ve albüm çalışması için belirlendi. 

Ayrıca ödül alan eserlerden bir tanesi Tarım ve Orman Bakanımız tarafından Tarım ve Orman Bakanlığı Özel Ödülüne layık görüldü.              

İlimizde sergilenecek eserler 20-22 Eylül 2022 tarihleri arasında Ordu-Giresun Hava Limanı sergi alanında ziyaretçilerimizin beğenisine sunulacak olup, tüm halkımız davetlidir.  

   nBÜLTEN

Bu haber toplam 209 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : 12., TARIM, ORMAN, VE, İNSAN, FOTOĞRAF, SERGİSİ, ORDU’DA

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler