HABER ARAMA


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
18 Eylül 2023 Pazartesi Saat: 12:26

DOĞA TURİZMİ FAALİYETLERİ KAPSAMINDA GEZİ DÜZENLENDİ

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye Şehit İsmail Ustaoğlu İlkokulu öğrencilerinin doğa etkinliğine katıldı.
DOĞA TURİZMİ FAALİYETLERİ KAPSAMINDA GEZİ DÜZENLENDİ

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nün doğa turizmi faaliyetleri kapsamında öğrenciler için etkinlik düzenlendi. DKMP 11. Bölge Müdürlüğü’ne ait Çınarsuyu Tabiat Parkı’nda başlayan etkinlik Ünye Belediyesi Binicilik Tesisleri’nde devam etti.

Doğanın korunması, gelecek nesillere aktarılması bilincinin oluşturulması amacıyla düzenlenen etkinlik kapsamında, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı öğrencilerle bir araya geldi. DKMP Ünye Şefi Saygın Yıldırım, Okul Müdürü Osman Gök, Müdür Yardımcısı Yaser Malkoç ve sınıf öğretmenlerinin de bulunduğu etkinlikte Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticisi Zeynep Yiğit tarafından, Seramik Sanatı hakkında bilgi verilerek uygulamalı olarak gösterildi.

ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU

Öğrencilerin heyecan ve mutluluğuna ortak olan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Yeni eğitim öğretim yılı başlayarak binlerce öğrenci ders başı yaptı. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nün doğa turizmi faaliyetleri kapsamında geleceğimizin teminatı öğrencilerimizi biz de Binicilik Tesislerimizde ağırladık. Onlara eğitim öğretim yılı başında keyifli anlar yaşatarak moral depolamalarını istedik. Güzel bir etkinlik gerçekleştirildi. Öğrencilerimize eğitim öğretim hayatlarına başarılar diliyor, onları geleceğe hazırlayan öğretmenlerimizin yeni eğitim öğretim yılını tebrik ediyorum. Ünye Belediyesi olarak gençlerimizin ve öğrencilerimizin eğitim hayatları boyunca hep yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Program öğrencilere ikramların yapılması ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ile DKMP Ünye Şefi Saygın Yıldırım tarafından çeşitli hediyelerin verilmesiyle sona erdi.

 

Bu haber toplam 87 defa okunmuştur
Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler