HABER ARAMA


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
18 Mayıs 2023 Perşembe Saat: 10:53

104. YILA ÖZEL MESAJ

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. Yıldönümü’ne ilişkin bir mesaj yayımladı.
104. YILA ÖZEL MESAJ

HABER: KÜBRA ÇAKIR

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. Yıldönümü’ne ilişkin bir mesaj yayımladı.

Hüseyin Tavlı yayımladığı mesajda, Milli Mücadele’nin önemine değinerek “Bağımsızlık için atılan tarihi bir adımla başlayan Milli Mücadelede bugün kendi ayakları üzerinde duran ve hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen bir devletin bireyi olmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Başkan Tavlı mesajında, bağımsızlık mücadelesinde gençlerin önemine dikkat çekerek, “Bir ülkenin bağımsızlıkla mücadelesinde genç nüfus büyük önem taşımaktadır. Türkiye Cumhuriyetimiz’in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’dan 104 yıl önce birçok sıkıntılarla başlattığı Milli Mücadele ile ülkemiz bugün kendi savunma sanayisini üreten hatta ihraç eden hale gelmiştir. Gençlerimizin de büyük katkıları olan Milli Mücadele döneminde verdiğimiz insanüstü çaba ve inançla bugün tam bağımsız bir ülkede yaşamaktan gurur ve onur duyuyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Gençler, Cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız’ sözünde de ifade ettiği şekilde gençlerimize önem veriyor, bu gayretimizi şehrimizde hizmetlere dönüştürüyoruz. Her türlü zorluğa rağmen bizlere bu vatanı armağan eden ecdadımıza minnetimizi bir kez daha tekrarlıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş savaşının kahramanlarını, şehit ve gazilerini saygı ve şükranla anıyorum” ifadelerine yer verdi.

Bu haber toplam 232 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : 104., YILA, ÖZEL, MESAJ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler