HABER ARAMA


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
18 Mart 2023 Cumartesi

IPARD III DESTEK PROGRAMI ANLATILDI

IPARD III Programı tanıtım ve bilgilendirme toplantısına, Bakanlığımıza bağlı kuruluş temsilcileri, belediyeler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile potansiyel faydalanıcılar ve yatırımcılar katıldı.
IPARD III DESTEK PROGRAMI ANLATILDI

Tarım veOrman Bakanlığı  Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Avrupa Birliği Yapısal Uyum Yönetim Otoritesi Daire Başkanlığının koordinasyonunda Anemon Otelde IPARD III Programının tanıtım ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

IPARD III Programı tanıtım ve bilgilendirme toplantısına, Bakanlığımıza bağlı kuruluş temsilcileri, belediyeler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile potansiyel faydalanıcılar ve yatırımcılar katıldı. Gerçekleştirilen IPARD III tanıtım ve bilgilendirme toplantısında TKDK İl Koordinatörü Berkay Çelik  tarafından IPARD I ve IPARD II döneminde gerçekleştirilen proje faaliyetleri, İl Tarım ve Orman Müdürü  Kemal Yılmaz   tarafından ilimiz tarımı hakkında bilgiler verilerek yürütülen faaliyetler, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında gerçekleştirilen ekonomik ve kırsal altyapı yatırımları, hibe kapsamında dağıtımı yapılan makine ekipmanlar, genç çiftçi ve uzman eller kapsamında uygulanan projeler hakkında sunumlar yapıldı.

Tanıtım ve Bilgilendirme toplantısının ardından yapılan genel değerlendirme sonrasında katılımcılar tarafından sorulan sorular cevaplandırılarak toplantıya son verildi.  nBÜLTEN

Bu haber toplam 172 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : IPARD, III, DESTEK, PROGRAMI, ANLATILDI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler