HABER ARAMA


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
6 Mart 2023 Pazartesi Saat: 05:17

AK PARTİLİ KADINLARDAN DEPREMZEDELERE MUTFAK SETİ DESTEĞİ

Ak Parti İl Kadın Kolları, 19 ilçe kadın kolları ile birlikte başlattığı “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti” mutfak seti kampanyasında bağışlanan 250 Mutfak setini depremzedelere teslim edilmek üzere Adıyaman’a gitti.
AK PARTİLİ KADINLARDAN DEPREMZEDELERE MUTFAK SETİ DESTEĞİ

AK PARTİ İl Kadın Kolları, 19 ilçe kadın kolları ile birlikte 22 Şubat tarihinde başlattığı “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti” mutfak seti kampanyasında bağışlanan 250 Mutfak setini depremzedelere teslim edilmek üzere Adıyaman’a gitti.

 İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, “11 ili etkileyen, tüm Türkiye’yi derinden sarsan, asrın felaketi olarak nitelendirilen depremlerin yaralarını hep beraber saracağız.” dedi. Başkan Baysal, “Yaşanan depremler sonrası teşkilatlarımız ilk günden itibaren depremin yaşandığı illerimizde seferber olduk. Depremden etkilenen vatandaşlarımızı çadırkent ve konteyner kentlerimizde ziyaret ederek onları yalnız bırakmadık. İllerimize gelen depremzedelerimizi de kaldıkları yerlerde ziyaret ederek destek olduk” dedi.

 İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, “22 Şubat’ta Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımız tarafından başlatılan ve 70 ilimizin de katılımıyla desteklenen “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti” kampanyası için toplandık. Kampanya kapsamında ORDU Kadın Kolları Teşkilatı olarak tüm il, ilçe ve mahalle teşkilat mensuplarımızın da destekleriyle 250 adet koli mutfak seti hazırladık. Adıyaman’a götürüyoruz, ekibimizle birlikte dağıtımını gerçekleştireceğiz, bu zor günleri hep birlikte atlatacak , yaralarımızı birlikte saracağız” dedi. 

BAŞKAN TOMAKİN; “YARALARI EN KISA ZAMANDA SARACAĞIZ” 

AK PARTİ İl Başkanı Halit Tomakin ‘de yaptığı konuşmada, “Kadın kollarımız can hıraş depremzede kardeşlerimizin yaralarına bir nebze merhem olmak için seferber oldular. Mesai mefhumu gözetmeden çalıştılar, bugün emeklerini Adıyaman’a uğurluyoruz . Bir kez daha Depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza ALLAH cc. ‘dan rahmet diliyorum, yaralılara acil şifalar diliyor, kalanlarımıza sağlık ve afiyetler diliyorum. Devletimiz büyük bir devlettir yaraları en kısa zamanda saracaktır” dedi. 

BAŞKAN GÜLER; ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN TÜM İMKANLARI SEFERBER EDİLDİ

 Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’de yaptığı konuşmada, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak Adıyaman’da depremzedelerimizin yaralarına merhem olmak için Ordu Büyükşehir Belediyesinin tüm imkanlarının seferber edildi. Üzüntümüz büyük, can kaybımız büyük, mal kaybımız büyük, ALLAH cc. Bir daha böyle afetlerden milletimizi korusun . Kadın kollarımızın bu anlamlı kampanyasının da takdire şayan. Biz güçlü bir milletiz birlik olursak yaşadığımız bu asrın felaketini de en kısa zamanda yaraları sararak atlatacağız” dedi

Bu haber toplam 359 defa okunmuştur
Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler