altınordu reklam


Ordu Nöbetçi Eczaneleri
HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
27 Ocak 2023 Cuma
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Akıllı ev sistemleri
2 Aralık 2022 Cuma Saat: 08:06

“DEVLETİMİZ HER DAİM SİZLERİN YANINDADIR”

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantıları kapsamında vatandaşlarımızla bir araya geldi.
“DEVLETİMİZ HER DAİM SİZLERİN YANINDADIR”

Vali Sonel, “Devletimiz Her Daim Vatandaşımızın Yanındadır”

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantıları kapsamında vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Düzenlediği “Halk Günü” toplantılarıyla vatandaşların sorun, sıkıntı, şikâyet ve taleplerini dinlemeye özen gösteren Vali Sonel, gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında 358 vatandaşımızın sorunlarına çözüm bulmaya çalışarak, dualarını aldı.

Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü” toplantısında vatandaşlarımız tarafından kendisine iletilen taleplerin ivedilikle yerine getirilmesi için ilgili kurum yöneticileriyle birlikte gayret gösterdi.

“Kapımız sizlere her zaman açıktır” diyen Vali Sonel, “Her türlü sorunlarınızda bizlere ve çalışma arkadaşlarımıza çok rahat ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorunlarını, sıkıntılarını gidermek, dertlerinizi biraz da olsa  çözebilmek  için çalışma arkadaşlarımızla gayret ediyoruz. Devletimiz her daim sizlerin yanındadır” Aileleri ile birlikte gelen çocuklarla da yakından ilgilenerek, çeşitli hediyeler veren Vali Tuncay Sonel, öğrencileri olan aileler için kırtasiye ile kıyafet, yakacak yardımı, alışveriş kartları ve gıda paketi yardımlarının yapıldığını belirtti ve “Halk Günü”ne gelen tüm vatandaşların boş gönderilmeyeceğini, talep edilen yol, sağlık yardımı, iş talebi, eğitim desteği gibi tüm ihtiyaçların giderilmesi noktasında gereken özenin gösterildiğinin altını çizdi.

“Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlar da, “Bizleri güler yüzüyle karşılayan, dertlerimizi dinleyen, ilettiğimiz sorunlara, sıkıntılara çözüm bulan, bizlerden yardımını, desteğini esirgemeyen Sayın Valimiz Tuncay Sonel’e teşekkür ediyoruz” diyerek, duygularını dile getirdiler.

Bu haber toplam 173 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler