HABER ARAMA
Ordu Nöbetçi Eczaneleri
SON DAKİKA HABERLER
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
24 Eylül 2021 Cuma
Fındık Fiyatı


22.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim

Ahmet Yenin

Ahmet Yenin

KOYUN ...

30 Temmuz 2021 Cuma

Dün,bugün ve halen daha insanın insana yaptığına,yada yapmaya devam ettiği şiddete akıl sahibi insan beni sokmayan yılan bin yaşasın yanlışı ile hiçbir şey olmuyormuş bakıp geçerken,insan dostu canlıların (Hindilerin)birbirlerine karşı uyguladığı şiddet karşısında akıldan yoksun olarak bilinen insan dostu(Koyun) bakın siz ne yapıyorsunuz,size bu yaptığınız hareket yakışıyor mu dercesine kavgacı hindileri ayıran insan dostu canlı (Koyun) ne yapıyor.?

Buyurun izleyin kim akıl sahibi insan,kim akıldan yoksun insan dostu canlı koyun..!

Düne kadar Koyun daha diye aşağıladığımız insan dostu bu güzel canlı, insanların birine öldüresiye şiddet uygulamasını görmezden, duymazdan geldiği günümüzde koyun dediğimiz bu insan dostu canlının kavga eden Hindilerin arasına girmesi ve zaman zaman sert müdahalede bulunarak ayrılın dercesine insandan daha duyarlı tepki göstermesi akıl sahibi ama duyarsız insanlara kapak olsun...

Koyun koyun iken zaman içinde evrim geçirerek kendine geldiği uyandığı günümüzde, Akıl sahibi insanlar elleriyle seçerek görev ve yetki verdiği seçilmiş ve atanmış idarecilerden her seferinde yaşadıkları onlarca haksızlığa karşılık bir daha oy verirsem ellerim kırılsın demesine rağmen halen daha yediği darbelerden ders alıp ayılamamış uyanmamışlar ise daha biz bu akıl fakiri insana ne diyelim, nasıl diyelim.! 

Koyun diye umursamadığımız, basite aldığımız bu güzel insan dostu canlı kavga eden Hindilere karşı nasıl bir tepki veriyor, buyurun videoyu izleyin, bundan sonra Koyun hakkında yorumu öyle yapın...

Koyun diye aklınız sıra basite aldığınız, hepimizin de basite aldığı bu güzel insan dostu canlı kavga eden iki Hindi'nin arasına girerek yaptığınız yanlış der misali o insan Dostu canlıların birbirine zarar vermesine mani olmak için nasıl bir gayret sarf ediyor sadece siz değil, dünyadaki tüm insanlar izliyor...

Geçmişten günümüze biz akıl sahibi tüm insanlar, insan dostu bu güzel canlılar (koyunlar) için sürü diyerek hep küçümsedik öyle değil mi.?

Ancak bu video gösterdi ki Koyun süper akla sahip.Kendisi gibi insan dostu canlıların kavgasına müdahale edecek kadar duyarlı bir insan dostu canlı imiş koyuna yıllardır ve halen daha insanlar olarak sürü deyip büyük haksızlık etmişiz. Koyun diye küçümsediğimiz basite aldığımız koyunların şiddet karşısında insanlardan daha duyarlı davranış sergilemelerini nasıl değerlendirelim sizce.

Ben aklıma geleni derhal söyleyeyim de siz nasıl değerlendirirseniz değerlendirin.

Hani bir özdeyiş vardır...

Aykırı insanlar ve kaliteli ürünler için havasından suyundan toprağından denir ya da derler ya, bizlerinde koyun ya da sürü yakıştırması yaptığımız insan dostu bu güzel canlılardan hindiler arasında yaşanan olumsuzluğa kavgaya dur demekte, kavgayı sona erdirmekte ısrarcı oluşu akıl sahibi insanlar olarak bizleri bir değil bin kez düşünmeye sevk etmeli mi etmemeli mi sizce saygıdeğer insanlar ve Ünyeliler. Ne dersiniz. Koyunun sergilediği insanüstü bu ibretlik olay düşündürücü değil mi sizce.


Bu haber toplam 141 defa okunmuştur

Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Yazarın Diğer Yazıları